تدریس خصوصی زبان انگلیسی

دلیل انتخاب موسسه زبان Alpida برای  تدریس خصوصی زبان چیست؟

 • برگزاری دوره های ویژه تدریس خصوصی زبان فشرده از پایه تا پیشرفته.
 • امکان پرداخت اقساطی شهریه تا پایان دوره آموزشی.
 • پیشرفت تضمینی مکالمه ی شما تنها در 35 جلسه.
 • اعزام مجرب ترین اساتید خانم و آقا به سرتاسر تهران.
 • بررسی روند پیشرفت آموزشی زبان آموز توسط اساتید و آموزشگاه.
 • انتخاب زمان و مکان کلاس برای تدریس خصوصی توسط خود شما.
 • در این آموزشگاه 4 مهارت اصلی یادگیری زبان انگلیسی، مورد توجه قرار می گیرد.
 • در صورت حضور دو نفر در دوره های آموزش خصوصی زبان انگلیسی، شهریه نفر دوم رایگان خواهد بود.
 • درصورت عدم رضایت از دوره، تا دو جلسه امکان تغییر استاد یا عودت مبلغ بدون کسری را دارا می باشید.
آموزش خصوصی زبان آموزش خصوصی زبان انگلیسی

امروزه یادگیری زبان انگلیسی امری اجتناب ناپذیر است. با گسترش ارتباطات بین المللی، تجارت های جهانی و یادگیری علوم، مسافرت، مهاجرت، ایجاد ارتباط با دیگران، گشت و گذار در اینترنت، برای دیدن فیلم ها و شنیدن موزیک ها، به زبان انگلیسی نیازمندیم. به طبع نیز تدریس خصوصی زبان و یادگیری آن نیز به امری مورد نیاز و ضروری تبدیل شده است.

مخصوصا اگر دانشجو باشید، حتما با حجم زیادی از مقالات انگلیسی مواجه شده اید، که باید آنها را مطالعه کنید، مخصوصا اگر در سطوح عالیه تحصیل می‌کنید.

شما در مقاطع بالاتر تحصیلی، مانند کارشناسی ارشد و دکتری، قطعا به استفاده از مقالات انگلیسی احتیاج پیدا خواهید کرد و همچنین استفاده از منابع و مقالات انگلیسی در پایان نامه، قطعا می‌تواند امتیاز بسیار خوبی برای شما باشد.

حتما این را می دانید که در قرن اخیر، تعداد مقالات علمی نوشته شده به انگلیسی بیش از تعداد مقالات نوشته شده به زبان مادری محقق است.

در نتیجه تسلط به زبان انگلیسی، یکی از مهمترین مهارت های فردی می باشد که هر شخصی برای یادگیری آن تلاش می کند.

هم چنین، اگر صاحب مشاغل یا کارمند باشید ، قطعا می دانید زبان انگلیسی در دنیای تجارت فوق العاده مهم است. امروزه بسیاری از مکاتبات تجاری به صورت بین المللی و به زبان انگلیسی انجام می‌شود.

پس داشتن دانشی حداقلی از زبان انگلیسی برای شما و کسب و کارتان بسیار کاربردی خواهد بود و به شما در مسیر رشد کاری شما کمک بسزایی خواهد کرد.

شما برای احتیاج داشتن به زبان انگلیسی و یا استفاده از آن حتما لازم نیست که دانشجو باشید، کسب و کاری بین المللی داشته باشید، تجارت کنید، مسافر باشید و یا قصد مهاجرت داشته باشید.

حتی یک گشت و گذار ساده در اینترنت و استفاده از محتوای موجود در اینترنت نیز، اگر انگلیسی بدانید، تفاوت چشم گیری خواهد کرد.

به طور مثال یوتیوب. شما هم از این پلتفرم می‌توانید استفاده تفریحی کنید و هم به آن به چشم یک دانشگاه یا آموزشگاه نگاه کنید. حجم بسیار زیادی مطالب آموزشی در زمینه‌های متفاوت و متنوع در یوتیوب موجود است که اکثر آن‌ها پشت سد زبان انگلیسی قرار گرفته‌اند.

پس شما با یادگیری زبان و داشتن دانش زبان انگلیسی قادر به استفاده از این حجم وسیع از دانش و اطلاعات خواهید بود و این شما را قادر می‌کند تا به افق‌های جدیدی در زندگی خود دست پیدا کنید.

فرقی ندارد که شما در چه موقعیت و یا سنی قرار دارید، واقعیت امر اینست که یادگیری زبان چه برای دانشجویان، شاغلین، بانوان خانه دار، دانش آموزان، کودکان و… امری ضروری است.

هر چه زودتر یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کنید، مسیر را برای خودتان هموار تر کرده اید.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی

امروزه موسسات زیادی برای دوره های گروهی و یا آموزش خصوصی زبان وجود دارند؛ اما نکته ی قابل توجه این است که برای شرکت در دوره های عمومی و یا تدریس خصوصی زبان، از بین این موسسات کدام یک را برگزینیم.

یادگیری اصولی و حرفه ای زبان انگلیسی، برای همه به راحتی امکان پذیر نیست. حتی ممکن است که شما به دلیل مشغله زیاد، زمان کافی برای شرکت در آموزشگاه های زبان را نداشته باشید. بنابراین شما به آموزشگاهی نیاز دارید که مسیر یادگیری را برای شما هموار تر کند.

به همین دلیل است که موسسه آموزش زبان آلپیدا برای کمک به زبان آموزان عزیز، آموزش زبان انگلیسی را در صورت تمایل شما، بصورت اقساطی و خصوصی نیز برگزار می کند.

موسسه زبان های خارجه Alpida با سالها تجربه و کسب سوابق درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و دوره های مکالمه به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیل کرده از کشورهای انگلیس ، آمریکا و کانادا و همچنین آماده سازی زبان آموزان برای آزمون های IELTS – TOEFL ، توانسته است اعتماد زبان آموزان خود را جلب کرده و در صدر موسسات برتر در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی قرار گیرد.

آموزش خصوصی زبان مناسب چه افرادی است؟

 • می خواهند در کوتاهترین زمان بیشترین مطالب را یاد بگیرند.
 • شاغلینی که نمی توانند در دوره های مختلف زبان شرکت کنند.
 • افرادی که مجبورند در مدت کوتاهی زبان انگلیسی رابیاموزند.
 • افرادی که تمرکز خود را برای شرکت در آزمون های خاصی، مثل تافل و آیلتس گذاشته اند.
 •  هدفشان صرفا بهبود سطح مکالمه ی خود است.
 • در زمینه ی تخصصی کاری خود نیاز به آموزش تخصصی زبان انگلیسی دارند.

 

مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی

موسسه ی زبان های خارجه آلپیدا با توجه به اهداف زبان آموزان ، اساتید خود را معرفی کرده و بهترین متدهای آموزشی را ارائه می کند تا زبان آموز محترم در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند زبان انگلیسی را فرا بگیرد.

چه مدت طول می کشد تا من انگلیسی یاد بگیرم؟

 

اولین سوالی که زبان آموزان از ما میپرسند این است که “زبان را چند وقته یاد میگیرم ؟”

سرعت یادگیری در همه یکسان نیست، به همین دلیل پاسخ به این سوال دشوار است.

آموزش خصوصی زبان انگلیسی بهترین روش یادگیری به صورت اصولی و تضمینی است.

در کلاس های خصوصی آلپیدا ما به شما برنامه و جدول زمانبندی مطالعه میدهیم و با توجه به تلاش شما و تکرار موضوعات، مطمئنا در زمانی کوتاه به نتیجه خواهید رسید.

علاوه بر آنکه تدریس خصوصی زبان انگلیسی می تواند در کوتاه ترین زمان، زبان آموزان را برای اهداف خود آماده کند هم چنین می تواند یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای آموزش زبان انگلیسی باشد. چرا که شرکت در کلاسهای عمومی و گروهی آموزش زبان انگلیسی ، نه تنها وقت بسیار زیاد از زبان آموز را می گیرد؛ بلکه ممکن است با توجه به زمان طولانی زبان آموز از ادامه یادگیری منصرف شود و حتی نتواند پیشرفت خود را بطور ملموس احساس کند.

 مزایای کلاس های خصوصی زبان چیست؟

کلاس های خصوصی زبان انگلیسی می تواند با توجه به دقت بالای استاد بر چهار مهارت اصلی یادگیری زبان (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن) در کوتاه ترین زمان، بیشترین بازدهی را برای زبان آموز، مهیا سازد و ایشان بتواند پیشرفت خود را هرچه بیشتر احساس کند.

در ابتدای یادگیری، درک برخی از کلمات و اصطلاحات منحصر به فرد موجود در فرهنگ های مختلف اغلب دشوار است. با یادگیری مهارت های مکالمه انگلیسی ، می توانید برخی از کلمات کلیدی و عبارات مورد استفاده در مکالمه منظم را یاد بگیرید و بهتر درک کنید که این موارد در ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا و غیره چه تفاوتی دارند. با شرکت در دوره های خصوصی  و صحبت کردن و گوش دادن به بحث های انگلیسی در موضوعات مختلف تمرین مکالمه زبان انگلیسی را شروع می کنید.

همچنین یادگیری نحوه نوشتن حرفه ای با دستور زبان و سبک برجسته انگلیسی می تواند به حرفه شما کمک کند.

نوشتن مهارتی است که می تواند عملکرد شما را تقریباً در هر نقش شغلی تقویت کند. استفاده صحیح از کلمات همراه با سبک نوشتاری خوب، ساختار جمله و پاراگراف و علائم نگارشی ، مهارت های نوشتاری و کلامی شما را تقویت کرده و هنگام ایجاد و ارائه پیشنهادات تجاری ، ارائه های فروش ، نامه نگاری از طریق ایمیل و موارد دیگر، شما را از  رقیبانتان متمایز می کند. 

با اطلاع از مزایای تدریس خصوصی زبان به خوبی می‌توان دریافت که  آموزش خصوصی زبان روشی بسیار مقرون به صرفه است.

با شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلپیدا می توانید در مدت کوتاه، با توجه و دقت بیشتر به سطح دلخواهتان برسید و از بودن در این مسیر یادگیری، نهایت لذت را ببرید و همچنین در طول دوره با پشتیبانی و پیگیری مستمر توسط سوپروایزر آموزشگاه و اساتید پیشرفت خود را احساس کنید.

 

تاریخ برگزاری آموزش خصوصی زبان آلپیدا چه زمانی است؟

دوره ها به صورت خصوصی در محل شما و یا به صورت آنلاین برگزار میشود. به منظور ثبت نام و شروع دوره کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید.

کلاسهای آنلاین انگلیسی انعطاف پذیری زیادی را در مورد زمان ، مکان و نحوه یادگیری  ارائه می دهند. می توانید انگلیسی را با استفاده از یک برنامه در محیط کار خود یا در سفر و … تمرین کنید . کلاس آنلاین انگلیسی می تواند هر آنچه شما نیاز دارید را دارا باشد.

در دوره های آنلاین پس از ثبت نام ، برای شروع  دوره با استاد خود ارتباط می گیرید و در پلتفرم هایی مانند اسکایپ، زوم، گوگل میت و سایر پلتفرم هایی که امکان برگزاری کلاس آنلاین را دارند، در کلاس های خود شرکت می کنید و می توانید با صرف زمان کمتر به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسید .

در تمام آموزشگاه‌ها، در ابتدا از متقاضیان یک آزمون تعیین سطح گرفته میشود تا مشخص شود سطح دانش آن‌ها بر چه اساس است.

در این آزمون تسلط شما به کلمات، استفاده از آنها، انتخاب گرامرهای درست و جمله بندی مطلوب در هنگام مکالمه ارزیابی می شود.

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

استاد آنلاین زبان انگلیسی در آموزش آنلاین زبان انگلیسی می تواند به شما کمک کند تا در کوتاهترین زمان ممکن به سطح زبان مد نظر خود برسید. آموزش آنلاین انگلیسی این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته و افراد به دلیل مشغله فراوان این نوع از آموزش را ترجیح می دهند.

تدریسی زبان انگلیسی آنلاین در کلاس آنلاین زبان انگلیسی این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید نکات و ضروریات مرتبط با این زبان را به صورت دقیق، کاربردی و اصولی فرا بگیرید. آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی نیز برای تقویت سطح مکالمه بسیار مفید است.

آن دست از عزیزان که فوریت در یادگیری زبان داشته و یا قصد مهاجرت دارند می توانند از امکان کلاس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی بهره‌مند شوند. در این نوع از کلاس، استاد خصوصی انگلیسی مانند همان کلاس خصوصی زبان انگلیسی همیشگی و بهتر از آن به صورت آنلاین به آموزش زبان به شما می‌پردازد.

 

سطح بندی زبان انگلیسی به چه صورت است؟

جهت شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلپیدا و آغاز یادگیری به شیوه برترین اساتید سطح تهران، هم اکنون با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره رایگان و تعیین سطح از طریق تلفن های زیر با ما در تماس باشید.

زنبیل خرید