تدریس خصوصی زبان سوئدی

 آموزش خصوصی زبان سوئدی در کوتاه ترین زمان ممکن

موسسه زبان های خارجه Alpida با سالها تجربه و کسب سوابق درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان سوئدی به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیلکرده از کشور سوئد و همچنین آماده سازی زبان آموزان برای آزمون های TISUS و سوئداِکس ، توانسته است اعتماد زبان آموزان خود را جلب کرده و در صدر موسسات برتر در زمینه تدریس خصوصی زبان سوئدی و سایر زبان های اروپایی و آسیایی قرار گیرد. موسسه زبان های خارجه Alpida میتواند کلاس های شما را به صورت آنلاین برگزار کند.

در این آموزشگاه 4 مهارت اصلی یادگیری زبان مورد توجه است و زبان آموز می تواند در کنار فن مکالمه دیگر مهارت های یادگیری زبان خود را نیز به حد عالی برساند.

موسسه زبان های خارجه Alpida با توجه به اهداف زبان آموزان ، اساتید خود را معرفی کرده و بهترین متد آموزشی را ارائه می کند تا زبان آموز محترم در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند زبان سوئدی را فرا بگیرد.

 آموزش خصوصی زبان سوئدی

درباره آموزش خصوصی زبان سوئدی

سوئد کشور سردسیری است که علاوه بر اینکه یکی از مهمترین قطب های صنعتی اروپا می باشد با توجه به سطح بالای رفاه اجتماعی امروزه جوامع پزشکی و سایر مشاغل را مورد توجه خود قرار داده و خود را در بین سایر کشورهای اروپایی متمایز کرده است و به همین دلایل تمایل مهاجرت به کشور سوئد بسیار زیاد شده است.

از سرفصل های آموزشی زبان سوئدی می توان به آشنایی با کشور سوئد ، الفبای زبان سوئدی و نحوه تلفظ ، آشنایی با اسم ، افعال با قاعده و بی قاعده ، صفت ، قید ، ضمیر جمله و … اشاره کرد .

امروزه کتاب های بسیاری برای تدریس زبان سوئدی استفاده می شود که از کتاب های Rivstart ، Nya mål و mål می توان نام برد .

کلاس های خصوصی زبان سوئدی می تواند با توجه به دقت بالای استاد بر 4 مهارت اصلی زبان آموز ، در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را برای زبان آموز محیا سازد و ایشان بتواند پیشرفت خود را هرچه بیشتر احساس کند.

برخی خدمات ویژه آموزشگاه آلپیدا

  • آموزش مکالمه تضمینی

  • دوره های ویژه مخصوص شاغلین ، پزشکان و مهندسین ، مسافرین و مهاجرین ، بانوان خانه دار و کودکان در منزل

  • تدریس آنلاین توسط مجرب ترین اساتید خانم و آقا

  • پشتیبانی و پیگیری مستمر توسط سوپروایزر آموزشگاه در طول دوره آموزشی شما

  • پرداخت اقساطی شهریه تا پایان دوره آموزشی

  • بررسی روند پیشرفت آموزشی زبان آموز توسط اساتید و آموزشگاه

  • دوره های ویژه فشرده از پایه تا پیشرفته

تدریس خصوصی زبان کره ای

آموزشگاه زبان های خارجه Alpida  به جهت احترام به وقت شما زبان آموزان محترم کلاسهای زبان شما عزیزان را با توجه به زمان های مطروحه توسط شما برگزار خواهد کرد .

 

جهت شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلپیدا و آغاز یادگیری به شیوه برترین اساتید سطح تهران، هم اکنون با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره رایگان و تعیین سطح از طریق تلفن های زیر با ما در تماس باشید.

زنبیل خرید