تدریس خصوصی زبان فرانسه

دلیل انتخاب موسسه زبان های خارجه آلپیدا برای تدریس خصوصی زبان فرانسه چیست؟

مزایایی که آلپیدا را از دیگر موسسات آموزش خصوصی زبان فرانسه متمایز می سازد:

 • برگزاری دوره های ویژه فشرده از پایه تا پیشرفته.
 • امکان پرداخت اقساطی شهریه تا پایان دوره آموزشی.
 • پیشرفت تضمینی مکالمه ی شما تنها در 35 جلسه.
 • اعزام مجرب ترین اساتید خانم و آقا به سرتاسر تهران.
 • بررسی روند پیشرفت آموزشی زبان آموز توسط اساتید و آموزشگاه.
 • انتخاب زمان و مکان کلاس برای تدریس خصوصی توسط خود شما.
 • در این آموزشگاه 4 مهارت اصلی یادگیری زبان، مورد توجه قرار می گیرد.
 • در صورت حضور دو نفر در دوره های آموزش خصوصی زبان فرانسه، شهریه نفر دوم رایگان خواهد بود.
 • درصورت عدم رضایت از دوره، تا دو جلسه امکان تغییر استاد یا عودت مبلغ بدون کسری را دارا می باشید.
آموزش خصوصی زبان فرانسه
 • موسسه زبان های خارجه Alpida با سالها تجربه در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه و دوره های مکالمه به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیل کرده از کشور فرانسه، سوابق درخشانی را کسب کرده است.

  هم چنین موسسه زبان آلپیدا توانسته است،اعتماد زبان آموزان را جهت آزمون TCF  ، DELF و … از سطح A1 تا پیشرفته جلب کند و در صدر موسسات برتر در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه و سایر زبان های اروپایی و آسیایی قراربگیرد.

چرا باید زبان فرانسه یاد بگیریم؟

 •  بعد از زبان انگلیسی بیشترین تعداد افراد زبان فرانسه را می آموزند.
 •  بیش از 200 میلیون نفر در 5 قاره ی دنیا با زبان فرانسه تکلم می کنند.
 • جهت ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های فرانسه و یا شرکت در مدارس عالی بازرگانی و مهندسی این کشور، نیاز به یادگیری زبان فرانسه دارید.
 •  زبان فرانسه هم زمان، زبان کار و زبان رسمی سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، یونسکو، ناتو، کمیته ی بین المللی المپیک، صلیب سرخ جهانی و چندین انجمن حقوقی بین المللی است.
 • اگر به دنبال مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان هستید، یادگیری زبان فرانسه از جمله مهم ترین اقدام شما در این زمینه خواهد بود.

سطوح تعریف شده برای زبان فرانسه:

در هر آموزشگاهی، در ابتدا از متقاضیان آموزش زبان فرانسه، یک آزمون تعیین سطح گرفته می شود و در این آزمون تسلط شما به کلمات، انتخاب گرامرهای درست و جمله بندی هایتان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

سطوح مختلف زبان فرانسه که توسط سازمان CEFR تعریف شده است:

سطوح مقدماتی شامل A1 و A2 می باشد.

 •    سطح A1:

در این سطح فرد می تواند از کلمات روزمره و جملات ابتدایی برای برطرف کردن نیاز های عمومی و روزه مره اش استفاده نماید. همچنین شخص می تواند خود را معرفی کند و در ارتباطات روزانه خود با دیگران سوالاتی را مطرح نماید .

 •   سطح A2:

در پایان این سطح کلمات پرکابرد با موضوعات مشخص مانند اطلاعات درباره خود، خانواده، خرید، محیط کار و اطرافش را به خوبی درک نماید و در موقعیت های ساده و معمول منظور خود را بیان نماید .

سطوح میانی شامل B1 و B2 می باشد.

 •   سطح B1:

متقاضی این سطح می تواند بعد از این دوره آموزشی در صورت به کارگیری زبان استاندارد و گفتگو در مورد مسائل آشنا ، نکات اصلی را فهمیده و در اکثر موضوعاتی که در سفر به کشور فرانسه با آن برخورد می نماید ، از پس مشکلات خود برآمده و همینطور توانایی آن را خواهد داشت تا با استفاده از جملات ساده و پیوسته در رابطه با موارد آشنا و مورد علاقه خود ، صحبت نماید.

 •   سطح B2:

در این سطح متقاضی می تواند نکات اصلی متون دشوار در مورد مطالب مشخص را درک نماید و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را پیگیری نماید. به عنوان مثال می تواند در یک کلاس درس به زبان فرانسوی شرکت کند و متوجه گفت و گو ها شود. همچنین متقاضی توانایی آن را خواهد داشت تا بدون آمادگی قبلی، روان و پیوسته صحبت نماید . به گونه ای که یک گفتگوی عادی با فردی که زبان مادریش است، بدون هیچ مسئله ای برای هر دو طرف به راحتی امکان پذیر باشد.

سطوح پیشرفته شامل C1 و C2 می باشد.

 •   سطح C1:

در این سطح متقاضی می تواند متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالا را درک نموده و مواردی را که به اختصار مورد اشاره واقع شده اند را درک نماید. همچنین داوطلب می تواند بدون هیچ گونه آمادگی ، روان صحبت نماید بدون اینکه در جستجوی معنی لغتی بگردد.

 •   سطح C2:

در این سطح از دوره زبان فرانسه متقاضی آنچه را می خواند یا می شنود بدون هیچگونه مشکلی متوجه می شود. همچنین می تواند اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع مختلف را جمع بندی کرده و در این مورد دلایل یا توضیحات مربوطه را پیوسته بیان نماید.

تدریس خصوصی زبان فرانسه مناسب چه کسانی است؟

 • می خواهند در کوتاهترین زمان بیشترین مطالب را یاد بگیرند.
 • افرادی که تمرکز خود را برای شرکت در آزمون های خاصی، مثل DELF گذاشته اند.
 •  هدفشان صرفا بهبود سطح مکالمه ی خود است.
 • افرادی که مجبورند در مدت کوتاهی زبان فرانسه رابیاموزند.
 • شاغلینی که نمی توانند در دوره های مختلف زبان فرانسه شرکت کنند.
 • یا در زمینه ی تخصصی کاری خود نیاز به آموزش تخصصی زبان فرانسه دارند.
کلاس های خصوصی زبان فرانسوی

برای مطالعه نکات طلایی در یادگیری زبان فرانسه  کلیک کنید.

کلاس های خصوصی زبان فرانسوی آلپیدا می تواند با توجه به دقت بالای استاد بر 4 مهارت اصلی، در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را برای زبان آموز را مهیا سازد و ایشان بتواند پیشرفت خود را هرچه بیشتر احساس کند.

دوره های تدریس خصوصی زبان فرانسه آلپیدا چگونه است؟

آموزش خصوصی زبان فرانسه توسط برترین اساتید آقا و خانم به صورت خصوصی در محل شما و یا آنلاین برگزار میشود.

در دوره های تدریس خصوصی زبان فرانسه که بصورت آنلاین برگزار می شود، شما می توانید پس از ثبت نام با استاد خودارتباط بگیرید و در پلتفرم هایی مانند اسکایپ، زوم، گوگل میت و … آموزش را فرا بگیرید.

در نتیجه با این رویه در کلاس های خود شرکت می کنید و می توانید با صرف زمان کمتر به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسید.

آموزش آنلاین مکالمه زبان فرانسه نیز برای عزیزانی که نیاز دارند که این زبان را به صورت روان به دلایل کاری، تحصیلی و مهاجرتی صحبت نمایند امکانپذیر است.

هم چنین آلپیدا می تواند کلاس های شما را بصورت حضوری (در تهران) در منزل و حتی محل کار شما برگزار کند.

دوره های تدریس خصوصی زبان فرانسه

آموزش آنلاین زبان فرانسه

همانطور که همه ما درباره آن آگاهی داشته و میدانیم، سطح دغدغه و مشغله افراد این روزها بسیار بالا رفته است و علیرغم پیشرفت تکنولوژی سبب نشده تا انسان امروزی زمان ییشتری برای استراحت داشته باشد. اما وجود تکنولوژی سبب شده است تا تسهیلاتی نیز به وجود آید، مانند امکان آموزش به صورت آنلاین. آموزش آنلاین زبان فرانسه از جمله همین موارد است.

شما می‌توانید به راحتی با استفاده از امکان آموزش آنلاین زبان فرانسه، این زبان و یا هر زبان دیگری را به راحتی در هر زمانی فرا بگیرید. ما در موسسه آلپیدا این امکان را برای شما فراهم آورده‌ایم که بتوانید از آموزش آنلاین فرانسه بهره‌مند شوید. کلاس آنلاین زبان فرانسه به صورت غیر حضوری و مجازی توسط آلپیدا برای شما برگزار می‌گردد تا بدون دغدغه صرفا به فراگیری این زبان زیبای اروپایی بپردازید.

آموزش آنلاین فرانسوی به شما این امکان را می‌دهد تا بدون صرف زمان و هزینه برای رفت و آمد به محل کلاس تنها با چند کلیک در کلاس آنلاین زبان فرانسه خود حاضر شوید و با استاد زبان فرانسوی و هم کلاسیان خود تعامل کنید. آموزش آنلاین مکالمه زبان فرانسه نیز بسیار امکان مفید و موثری را برای شما فراهم می‌آورید تا بتوانید با سایر افرادی که علاقمند به یادگیری زبان فرانسه هستند در ارتباط بوده و با راهنمایی‌های استاد خود مانند یک فرانسوی صحبت نمایید.

استاد آنلاین زبان فرانسه همانند کلاس‌های حضوری و حتی بهتر از آن با یک روند منظم و موفق به تمام مطالب را به شما آموزش خواهد داد تا زبان فرانسه را بیاموزید و بتوانید در مدت زمان کوتاهی به سطح مناسبی از این زبان برسید.

اگر علاقمند به تدریس زبان فرانسه آنلاین هستید می‌توانید با ما در ارتباط باشید تا راه‌ها و روند همکاری با موسسه آلپیدا برای شما شرح داده شده و همکاری موفقی را در این زمینه با هم داشته باشیم.

 

 

جهت شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلپیدا و آغاز یادگیری به شیوه برترین اساتید سطح تهران، هم اکنون با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره رایگان و تعیین سطح از طریق تلفن های زیر با ما در تماس باشید.

زنبیل خرید