آموزش تمامی زبان های زنده دنیا

تدریس خصوصی زبان های خارجی توسط اساتید مجرب خانم و آقا

+ آموزش مکالمه تضمینی زبان انگلیسی
+ در کوتاهترین زمان ، انگلیسی صحبت کنید

demo-attachment-1096-Mask-Group-3
demo-attachment-1097-Group-917
demo-attachment-1098-Mask-Group-2
demo-attachment-1099-Ellipse-11
Group-6
demo-attachment-1101-Ellipse-9

آلپیدا موسسه ای با سابقه و مورد اعتماد

آموزش زبان به 100% تضمینی

بی شک این یقین به شما داده می شود که آلپیدا می‌تواند با اساتید مجرب در حوزه‌های مختلف زبان عمومی، تجاری و بازرگانی، تخصصی و حتی نیازهای شما در سفرهای خارج از کشور را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع نماید.

تدریس خصوصی زبان

تدریس خصوصی زبان توسط برترین اساتید سطح تهران حتی در منزل و محل کار شما تشکیل میشود. یادآور می شویم هزینه ایاب و ذهاب نخواهید داشت.

دوره های ویژه فشرده از پایه تا پیشرفته

آلپیدا در کنار تمامی دوره های آموزشی خود دوره های فشرده و فوق فشرده برای زبان آموزان خود در نطر گرفته است تا در کوتاه ترین زمان ممکن زبان آموز بتواند به ایده آل ترین نتیجه دسترسی پیدا کند.

پرداخت اقساطی شهریه تا پایان دوره آموزشی

از آنجائیکه پیشرفت و آموزش زبان آموز مهم تر از هرچیزی است در خصوص پرداخت شهریه آموزشگاه شرایط زبان آموزان را درک خواهد کرد و همکاری های لازم را خواهد داشت و زبان آموز می تواند شهریه دوره خود را به صورت کاملا اقساطی پرداخت نماید.

” آموزش مکالمه 100% تضمینی در کوتاهترین زمان ممکن “

با آلپیدا می توانید از حرفه ای ترین اساتید تهران بهره مند شوید

” شهریه به صورت کاملا اقساطی “

امروزه آموزش زبان انگلیسی برای هر فردی یک نیاز به حساب می آید چرا که تقریبا زندگی افراد را آموزش زبان انگلیسی و دانستن این زبان تحت الشعاع خود قرار داده است.

بسیار دلیل می‌توانیم ذکر کنیم که شما می‌بایست زبان انگلیسی را یاد بگیرید و حتی در کنار زبان انگلیسی یکی از زبان‌های پرطرفدار دنیا از قبیل آلمانی ، فرانسه ، ایتالیایی و … را آموزش ببینید.

موسسه زبان‌های خارجه آلپیدا مفتخر است که خدمت رسان شما بزرگواران می‌باشد تا بتواند نیازهای شما را در زمینه یادگیری زبان مورد علاقه‌تان پاسخ گو باشد. اما چرا می بایست زبان انگلیسی و یا در کنار آن یکی از زبان‌های پرطرفدار امروزه را یاد بگیرید‌!

اولین و مهمترین دلیل ، یادگیری زبان دوم در جهت ایجاد فرصت‌های شغلی است‌. همانطور که مستحضر هستید امروزه پیش از آنکه بخواهید رزومه کاری پرکنید اولین نکته مهم برای کارفرما مسلط بودن به زبان انگلیسی و یا در کنار آن دانستن زبان دیگر در کنار زبان انگلیسی است.

دومین و البته ملموس‌ترین دلیل ، اقامتی لذت بخش و بی‌دغدغه در مناطق توریستی است، قطعا برای همه شما بزرگواران اتفاق افتاده است که به سفر خارج از کشور تشریف برده‌اید‌، یا به سختی منظور خود را رسانده اید و یا تلاش کرده‌اید از شخص دیگری کمک بگیرید تا بتوانید منظور خود را به مخاطب خود منتقل کنید و دلایل بسیار که از حوصله شما بزرگواران خارج است …

تدریس خصوصی زبان در آموزشگاه آلپیدا با سالها تجربه در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان‌های اروپایی ، آسیایی توانسته است در کنار آموزشگاه‌های مشابه جایگاه ویژه‌ای کسب کند.

این کلاس‌ها به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیل کرده از کشور‌های انگلستان ، امریکا و … برگزار خواهد شد. همچنین کلاسهایی جهت آمادگی برای آزمون های TOEFL – IELTS برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است جهت رفاه شما زبان آموزان عزیز، آموزشگاه زبان‌های خارجه آلپیدا می‌تواند اساتید خود را به منزل و یا محل کار شما اعزام نماید.

همین حالا می توانید از مشاوره های رایگان آلپیدا بهرمند شده

و با حرفه ای ترین اساتید سطح تهران کلاس داشته باشید.

09124464787 | 86127265 | 88581856

آموزشگاه زبان های خارجه Alpida به جهت احترام به وقت شما زبان آموزان محترم کلاسهای زبان شما عزیزان را با توجه به زمان های مطروحه توسط شما برگزار خواهد کرد. آموزشگاه زبان های خارجه Alpida توانسته است در زمینه تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی، آلمانی ، فرانسه و دیگر زبانهای دنیا به صورت خصوصی و کاملا تضمینی، رضایت زبان آموزان خود را جلب کندو شعار آموزشگاه Alpida این است که ما بهترین نیستیم اما مفتخریم که بهترین ها ما را انتخاب کرده اند و پر رنگ ترین هدف آموزشگاه جلب رضایت یکایک شما زبان آموزان عزیز می باشد.

آخرین مطالب آموزشی

آموزش تخصصی زبان