اپ برای اموزش فرانسه

5اپلیکیشن برتر واژگان فرانسه

5اپلیکیشن برتر واژگان فرانسه را بشناسید!

آیا به دنبال راهی ساده برای گسترش دایره لغات فرانسوی خود هستید؟ گسترش دایره لغات خود در یک زبان خارجی یک تلاش مادام العمر است و خوشبختانه، 5اپلیکیشن برتر واژگان فرانسه در این مقاله وجود دارد که به گونه ای طراحی شده اند که کار را برای شما آسان تر می کنند، در هر سطحی که هستید می توانید از این اپلیکیشن ها استفاده کنید.

بیایید واضح بگوییم، صرف ده دقیقه در روز برای یادگیری لغات از یک اپلیکیشن، باعث نمی شود به زبان فرانسه مسلط شوید. اما می تواند یکی از اجزای سازنده اساسی در سفر شما به سمت ماهر شدن در یادگیری زبان فرانسه باشد. یا، می تواند یک راه سرگرم کننده برای یادگیری نحوه درخواست یک لیوان شراب برای دفعه بعد که در پاریس هستید باشد.

در اینجا 5اپلیکیشن برتر واژگان زبان فرانسه را انتخاب کرده ایم تا به شما در رشد واژگان زبان فرانسه خود کمک کند.

  • Memrise
  • Drops
  • Anki
  • Linguee
  • Lingvist

همین حالا شروع کنید با برترین اساتید ایران : تدریس خصوصی زبان فرانسه با آلپیدا

  1. Memrise

با دیجیتالی کردن فلش کارت ها، Memrise از یک تکنیک آزمایش شده برای یادگیری لغات استفاده می کند، اما آن را به یک تجربه تعاملی و – به جرأت می گویم – تبدیل به یک تجربه سرگرم کننده می کند. این برنامه به شما واژگان و عباراتی را به زبان فرانسوی که روی صفحه نوشته شده و با صدای بلند گفته می شود ارائه می دهد تا به شما در یادگیری تلفظ کمک کند. و اما قسمت سرگرم کننده؟ می‌توانید روی دکمه کمک به یادآوری من کلیک کنید و تصاویر ایجاد شده توسط کاربر را مشاهده خواهید کرد تا به شما کمک کند یک تصویر ذهنی برای به خاطر سپردن کلمه ایجاد کنید.

بخش علمی، حفظ کردن؟ Memrise با نشان دادن کلمات جدید به دفعات بیشتر و کلمات قدیمی‌تر به دفعات کمتر، از تکنیک تکرار فاصله‌دار استفاده می‌کند تا یادگیری شما را کارآمد کند تا زمان را برای تکرار مکرر le chien و le chat تلف نکنید. نسخه رایگان Memrise برای اکثر کاربران کافی است و طیف وسیعی از موضوعات را به زبان فرانسه پوشش می دهد.

بیشتر بخوانید >> اپلیکیشن های آموزش زبان آلمانی

  1. Drops

برای زبان آموزان بصری، Drops یک برنامه باورنکردنی برای یادگیری واژگان زبان فرانسه است. هم رنگارنگ است و هم به عنوان یک بازی طراحی شده است – این اپلیکیشن قطعا شروع خوبی برای شما خواهد بود! این کار بدین صورت است که ابتدا به شما نشان می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد در کنار یک تصویر به یک کلمه به زبان فرانسوی و انگلیسی گوش دهید. سپس، در حالی که این کلمه را تمرین می کنید، کلمه را فقط به زبان فرانسوی به شما نشان می دهد و از شما می خواهد که آن را با تصویر مناسب مطابقت دهید. این یک راه موثر برای جلوگیری از ترجمه واژگان است و باعث می شود به زبان فرانسوی فکر کنید. مانند Memrise، Drops نیز از سیستم تکرار فاصله ای برای شخصی سازی و بهینه سازی یادگیری شما استفاده می کند.

نسخه رایگان Drops عالی است، اما اگر می‌خواهید از شر تبلیغات خلاص شوید و دسترسی نامحدودی به برنامه داشته باشید، نسخه پریمیوم 5 یورو در ماه برای یک سال است.

اپلیکیشن برای اموزش فرانسه

  1. Anki

Anki یکی دیگر از 5اپلیکیشن برتر واژگان فرانسه مبتنی بر فلش کارت است و یکی از بهترین برنامه ها برای واژگان فرانسوی است زیرا قابل تنظیم است. یادگیری هنر را به دامداری در زبان فرانسوی ترجیح می دهید؟ یک دسته از کلمات ایجاد کنید تا از cochon d’inde بگذرید و مستقیماً به سراغ هنرمندان بروید. این رویکرد شخصی سازی شده برای یادگیری واژگان فرانسوی، همراه با استفاده از تکرارهای فاصله دار، به این معنی است که به سرعت پیشرفت خواهید کرد و در مورد آنچه دوست دارید یاد خواهید گرفت. Anki برای کاربران اندروید رایگان است.

بیشتر بخوانید >> ضمایر در زبان فرانسه

  1. Linguee

یک فرهنگ لغت دوزبانه زمانی ضروری است که شما سعی می کنید واژگان را یاد بگیرید، اما هیچ کس نمی خواهد تمام روز یک جلد کاغذی بزرگ را بچرخاند. بنابراین، شما باید یک برنامه فرهنگ لغت را دانلود کنید. در حالی که انتخاب‌های زیادی وجود دارد، برنامه‌های دیکشنری پایه گاهی اوقات مفید نیستند، زیرا ترجمه تنها یک کلمه را نمایش می دهند و معنای آن را در متن به شما نمی‌دهد. Linguee انتخاب من بعنوان چهارمین اپ از لیست 5اپلیکیشن برتر واژگان فرانسه، برای یک برنامه فرهنگ لغت فرانسوی است زیرا فراتر از کلمات است و دارای یک کتابخانه عظیم از عبارات است بنابراین می توانید واژگان را به عنوان بخشی از یک کل ببینید و راحت تر آن را درک کنید. هنگامی که به پادکست فرانسوی مورد علاقه خود گوش می دهید یا در حال تماشای یک سریال تلویزیونی هیجان انگیز هستید، این برنامه را باز نگه دارید.

  1. Lingvist

اگر می خواهید موضوع یادگیری کلمات را در جمله و متن ادامه دهید، Lingvist می تواند بهترین برنامه برای واژگان فرانسوی برای شما باشد. با استفاده از این برنامه، ابتدا یک کلمه را در یک جمله دریافت می کنید و سپس باید آن کلمه را پر کنید، بنابراین اساساً کل جمله و نحوه استفاده صحیح از کلمه را بدون یادگیری دستور زبان یاد می گیرید. از غذا گرفته تا سفر، موضوعات زیادی در این برنامه وجود دارد. Lingvist به اندازه برخی از برنامه های دیگر در این لیست جذاب نیست و رایگان نیست. برای اشتراک یک ساله ماهیانه 6.67 یورو هزینه دارد.

تدریس خصوصی زبان کره ای با آلپیدا

 

بنابراین، 5اپلیکیشن برتر واژگان فرانسه کدامند؟

چرا امروز یکی از این برنامه ها را دانلود نمی کنید و آن را امتحان نمی کنید؟ چه کتابخانه عظیم Memrise را انتخاب کنید، چه Drops رنگارنگ را انتخاب کنید یا از یک برنامه فرهنگ لغت سنتی استفاده کنید، مطمئناً واژگان فرانسوی خود را تقویت خواهید کرد. فقط چند دقیقه در روز با این برنامه های واژگانی می تواند تفاوت واقعی در بانک کلمات شما ایجاد کند، مهم نیست دلیل شما برای یادگیری زبان فرانسه چیست.

دیدگاه ها بسته شده اند.