ابزار بررسی گرامر انگلیسی

5 ابزار بررسی گرامر انگلیسی

معرفی بهترین‌های ابزار بررسی گرامر انگلیسی

یافتن بهترین ابزار بررسی گرامر انگلیسی کار بسیار دلهره آور است. به‌عنوان فردی که حجم کاری زیادی دارد، نمی‌توانید مواردی مانند ایمیل‌ها، پست‌های طولانی وبلاگ، پست‌های رسانه‌های اجتماعی، اسناد و غیره را به صورت دستی بررسی کنید و اشتباهات گرامری را در هر یک به طور همزمان جستجو کنید.

همین حالا آموزش خصوصی زبان انگلیسی را شروع کنید!

و اگر به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید یا یک وبلاگ نویس مبتدی هستید و یا به هر دلیلی مشغول نگارش متون انگلیسی هستید، محدودیت های بودجه استخدام یک تیم حرفه ای را برای کاری به عنوان پیش پاافتاده مانند رفع اشکالات گرامری جزئی و رفع خطاهای متن خود تقریبا غیرممکن می کند.

برای کمک به شما در یافتن بهترین گزینه‌های رایگان برای بررسی گرامر خود، ما 5 ابزار بررسی گرامر انگلیسی را گردآوری کرده‌ایم.

شروع کنیم!

اگر برای بررسی نوشتار زبان انگلیسی خود به کمک نیاز دارید، ابزارهای بررسی گرامر انگلیسی زیادی وجود دارد. ما تعدادی را آزمایش کردیم تا ببینیم عملکرد آنها چگونه است. تفاوت های زیادی در کیفیت و قابلیت بررسی گرامر انگلیسی برای هر ابزار وجود دارد. ما به این ابزارهای جستجوگر دستور زبان انگلیسی یک جمله نادرست دستوری دادیم. و این نتیجه بررسی ما است :

 • Grammarly
 • Language Tool
 • Writer
 • Ginger
 • English grammar check by a human

تست ما

برای مقایسه منصفانه، ما یک جمله انگلیسی نادرست را در هر یک از این ابزارهای بررسی دستور زبان انگلیسی آزمایش کردیم. جمله:

I would of liked to heard the speach.

من دوست دارم سخنرانی را بشنوم.

این جمله شامل سه اشتباه گرامری رایج است. خطاها عبارتند از:

 • استفاده نادرست would have
 • صرف فعل نادرست hear
 • غلط املایی کلمه speech

بیایید ببینیم که چگونه این ابزارها برای بررسی آنلاین گرامر انگلیسی با این جمله پاسخ می دهند. ما به هر ابزاری در مقیاس 1-3 از 3 به ازای هر اشتباهی که می گیرد، رتبه بندی می کنیم.

 1. Grammarly

احتمالاً تبلیغات Grammarly را در یوتیوب یا رسانه های اجتماعی دیده اید. این پلتفرم بسیار قوی و با دقت ایرادات گرامری زبان انگلیسی را بررسی و پاسخ میدهد.

مزیت : نسخه رایگان همه کاره و آسان برای استفاده است. می‌توانید آن را در وب باز کنید، آن را در رایانه خود دانلود کنید یا آن را در Chrome و Outlook اجرا کنید. می توانید اسنادی از انواع مختلف فایل آپلود کنید یا فقط کپی و جایگذاری کنید. این نسخه پیشنهادات املایی، نقطه گذاری، و دستور زبان اولیه را ارائه می دهد.

ضعف : نسخه آنلاین تا زمانی که برنامه را نصب نکنید، اصلاحاتی را ارائه نمی دهد. پیشنهادات پیشرفته قابل فعال سازی پس از پرداخت هستند. اگر می‌خواهید سطح زبان خود را پیچیده‌تر کنید یا نوشتار خود را به سطح جدیدی برسانید، به ویژگی‌های برتر و پرو نیاز دارید.

جمله آزمایشی ما: I would have liked to hear the speech. (3/3)

 

همین حالا آموزش خصوصی زبان آلمانی را شروع کنید!

ابزار بررسی گرامر انگلیسی

 1. Language Tool

Language Tool یک نرم افزار متن باز است که دارای 45 زبان باورنکردنی برای بررسی گرامر است. این شامل شش گویش مختلف چک گرامر انگلیسی (ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، استرالیا، نیوزیلند، کانادا، آفریقای جنوبی) است.

مزیت : Language Tool یک ابزار بررسی گرامر همه کاره است. می توانید آن را در وب باز کنید یا به عنوان یک افزونه برای مرورگر، نرم افزار پردازش کلمه یا سیستم عامل خود دانلود کنید. برای شروع فوراً یک سند یا کپی پیست آپلود کنید. پیشنهادات واضح است. آنها املا، علائم نگارشی و دستور زبان اولیه را پوشش می دهند.

ضعف : به نظر می رسد که ابزار زبان فقط خطاهای گرامری کاملاً اساسی را پوشش می دهد و واقعاً به شما کمک نمی کند تا لحن نوشتن خود را پیش ببرید. نسخه Premium با قیمت 4.99 دلار در ماه مقرون به صرفه است.

جمله آزمایشی ما: I would have liked to hear the speech.  (3/3)

 1. Writer

Writer ابزاری تمیز و آسان برای بررسی گرامری انگلیسی است.

مزیت : هیچ نگرانی در مورد پسوند فایل وجود ندارد زیرا فقط کپی و چسباندن است. Writer در Chrome، Word و Outlook کار می کند. باز هم، پیشنهادات املا، نقطه گذاری، و دستور زبان اولیه را پوشش می دهند. وقتی دیدیم Writer انتخاب کلمه بهتری را برای بهبود لحن کلی نوشتار پیشنهاد می کند، شگفت زده شدیم.

ضعف : Writer در نسخه رایگان خود 100 هزار کلمه در ماه محدودیت دارد. هزینه نسخه پرمیوم 11 دلار در ماه است.

جمله آزمایشی ما: I would of liked to hear the speech.  (2/3)

ابزار بررسی گرامر انگلیسی

 1. Ginger

بعدی Ginger و گرامر آن آنلاین رایگان به زبان انگلیسی است.

مزیت : نسخه رایگان Ginger در پلتفرم های Chrome، Windows، Word، Outlook، iOS و Android در دسترس است. اصلاحات شامل املای اولیه، نقطه گذاری و دستور زبان بود.

ضعف : نسخه وب فقط امکان کپی پیست 300 کاراکتری را فراهم می کند. این پیشنهادات محدودی از جمله برخی از موارد غیر مفید را ارائه می دهد.

جمله آزمایشی ما: I would of liked to hear the speech.  (2/3)

ابزار بررسی گرامر انگلیسی

 1. بررسی گرامر انگلیسی توسط انسان

وقتی نوبت به ویرایش دستور زبان شما می رسد، هیچ چیز بهتر از چشم، گوش و مغز یک گوینده بومی نیست. الگوریتم ها همیشه نمی توانند تفاوت های ظریف زبان را درک کنند. یک شخص می تواند گرامر شما را خیلی بهتر ویرایش کند. اگر دوستی ندارید که به زبان مادری صحبت کند، این انجمن گرامر را در Reddit امتحان کنید. می توانید سؤال خود را ارسال کنید و احتمالاً کسی با پیشنهادات خود به شما پاسخ خواهد داد.

مزیت : یک انسان واقعی کلمات شما را می خواند و بازخورد ارائه می کند. رایگان است.

ضعف : بهتر است فقط یک جمله یا یک پاراگراف کوتاه پست کنید. بدون مقاله، نوشتن طولانی، یا یک درخواست فوری. دریافت پاسخ ممکن است یک یا دو روز طول بکشد.

از آنچه برای شما مفید است استفاده کنید

به طور کلی، تمام ابزارهای بررسی دستور زبان انگلیسی در املا، علائم نگارشی و اشتباهات رایج تایپ بسیار عالی عمل کردند. وقتی نوبت به پیشنهادات گرامر پیشرفته رسید، Grammarly و Language Tool برجسته بودند. برای کمک به نوشتن، از آنچه برای شما مناسب است استفاده کنید. در پایان این بررسی، یک ابزار و هوش انسانی یک الگوریتم را شکست می دهد. دوستان بومی انگلیسی زبان و انجمن های آموزش خصوصی زبان انگلیسی راه بسیار خوبی برای دریافت بازخورد دستور زبان صحیح در مورد سوالات کوتاه هستند.

دیدگاه ها بسته شده اند.