اپلکیشن آموزش زبان آلمانی

7 اپلیکیشن برتر آموزش زبان آلمانی ?

7 اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی

آیا به دنبال بهترین اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی هستید؟ صدها اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی وجود دارد و انتخاب می تواند کمی سخت باشد. برخی برای بهبود مهارت واژگان و گرامر شما طراحی شده اند، برخی دیگر ممکن است بر مهارت های گوش دادن، خواندن و حتی صحبت کردن تمرکز کنند.

احتمالاً با Duolingo و چندین اپلیکیشن بزرگ دیگر برای یادگیری زبان آشنا هستید، بنابراین اجازه دهید شما را با برخی از اپلیکیشن های عالی آموزش زبان آلمانی آشنا کنیم که ممکن است نام آنها را نشنیده باشید.

 • Drops
 • Memrise
 • Duolingo
 • Der Die Das
 • Tandem
 • DW Learn German
 • Bravolol

برای شروع تدریس خصوصی زبان آلمانی با آلپیدا آماده اید؟

 1. Drops

اگر عاشق فلش کارت هستید اما دوست ندارید صدها کاغذ در اطراف داشته باشید، Drops را دانلود کنید. رنگ‌های روشن دارد و به‌عنوان یک بازی کار می‌کند تا بتوانید در حین یادگیری واژگان آلمانی سرگرم شوید. با استفاده از Drops، ابتدا یک کلمه را به زبان آلمانی و انگلیسی همراه با یک تصویر خواهید دید و می شنوید. سپس، در حالی که در حال تمرین هستید، باید کلمه آلمانی را با تصویر صحیح مطابقت دهید.

دلیل اصلی اینکه چرا فلش کارت های مجازی Drops بر فلش کارت های خانگی برتری دارد این است که این برنامه از علم برای کمک به یادگیری واژگان استفاده می کند. سیستم تکرار فاصله ای کلمات جدید را بیشتر و کلمات قدیمی را کمتر به شما نشان می دهد تا به طور موثر زبان آلمانی را یاد بگیرید. نسخه رایگان Drops وجود دارد اما با پرداخت 5 یورو در ماه به مدت یک سال می توانید از شر تبلیغات این اپلیکیشن خلاص شوید و دسترسی نامحدودی داشته باشید.

اپلکیشن برتر آموزش زبان آلمانی

 1. Memrise

Memrise دومین اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی مبتنی بر فلش کارت در لیست است و اگرچه ممکن است از نظر بصری به اندازه Drops خیره کننده نباشد، اما دارای برخی ویژگی های اضافی است که آن را به یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری رایگان زبان آلمانی تبدیل می کند. بخش واژگان شبیه Drops است زیرا از تکرار فاصله‌دار برای بهینه‌سازی یادگیری زبان شما استفاده می‌کند و تصاویری برای کمک به یادآوری کلمات وجود دارد.

سایر عناصر برنامه که ممکن است دوست داشته باشید، کلیپ های ویدیویی کوتاهی هستند که برای کمک به بهبود مهارت های شنیداری شما طراحی شده اند. و اما میدونید بهترین مزیت اپلیکیشن Memrise چیست؟

این اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی رایگان است زیرا نسخه اصلی آن به قدری خوب است که نیازی به پرداخت هزینه برای آن نیست.

 1. Duolingo

Duolingo عبارات جدید، افعال و کلمات آلمانی را با استفاده از تمرین های مربوط به مهارت گوش دادن، فلش کارت ها و سؤالات چند گزینه ای آموزش می دهد. Duolingo به استفاده از استراتژی ایجاد انگیزه مشهور است به این صورت که از طریق یک جغد به نامDuo پیشرفت شما در رسیدن به هدف را مورد بررسی قرار می دهد. همچنین streak شما را نشان می دهد، یعنی تعداد روزهای متوالی که به هدف خود رسیده اید.

 1. Der Die Das

به خاطر سپردن آرتیکل یا حرف تعریف اسم ها در آلمانی اغلب بسیار چالش برانگیز و سخت است، بنابراین اجازه دهید برنامه رایگان Der Die Das به شما کمک کند. این برنامه فوق العاده ساده است (خوشبختانه، از آنجایی که موضوع ما در حال حاضر به اندازه کافی مشکل است!). شما یک کلمه را وارد می‌کنید و Der Die Das جنسیت و آرتیکل یا حرف تعریف اسم ها را به شما نشان می‌دهد.

این برنامه همچنین دارای یک ویژگی بازی ساده است که به شما کمک می کند جنسیت برخی از 17000 اسم موجود در فرهنگ لغت خود را بررسی کنید. و، این به شما نکات و ترفندهایی می دهد تا سعی کنید جنسیت یک اسم را زمانی که برنامه در دسترس نیست تشخیص دهید – صادقانه بگوییم، متأسفانه نمی توانید به طور مداوم آن را در حین مکالمه آلمانی بیرون بیاورید.

اپلکیشن یادگیری زبان آلمانی

 1. Tandem

به دنبال اپلیکیشنی آموزش زبان آلمانی هستید؟ Tandem را بررسی کنید و یک سخنگو مسلط به زبان مادری آلمانی را برای تمرین پیدا کنید. این برنامه تبادل زبان به شما این امکان را می‌دهد یک پروفایل بسازید و سپس شرکای زبانی را که می‌خواهید با آنها چت کنید جستجو کنید تا بتوانید مانند یک بومی صحبت کنید.

می‌توانید نحوه تعامل با شریک تبادلی خود را انتخاب کنید، زیرا این برنامه به شما امکان می‌دهد پیام صوتی، چت یا تماس ویدیویی با شخصی دیگر برقرار کنید. در ازای اینکه بتوانید به زبان آلمانی صحبت کنید، زبان مادری خود را به شخص دیگری نیز آموزش خواهید داد. خیلی جالبه!!  ?

 1. DW Learn German

از پخش کننده دویچه وله، DW Learn German یکی از بهترین برنامه ها برای آموزش زبان آلمانی برای دانش آموزان مبتدی و متوسط ​​است. پس از انجام یک آزمون تعیین سطح برای اطمینان از اینکه در سطح مناسب هستید، می توانید یک دوره را انتخاب کنید و فیلم های سرگرم کننده و تمرین های کامل را برای بهبود گرامر و واژگان خود تماشا کنید. شما به طور منظم مورد آزمایش قرار می گیرید تا مطمئن شوید آنچه را که یاد می گیرید متوجه شده اید.

دویچه وله همچنین دارای پادکست های عالی در مورد طیف گسترده ای از موضوعات است که می توانید در وب سایت آنها بیابید.

 1. Bravolol

توصیه نهایی ما این است که یک اپلیکیشن فرهنگ لغت مانند Bravolol را دانلود کنید. کارکرد آن مشابه دیکشنری کاغذی است، اما بهتر است (و حمل آن راحت تر!). دارای تعاریف کلمات و جملات مثال است، به شما امکان می دهد به تلفظ کلمات جدید گوش دهید و تاریخچه جستجو را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید واژگان جدید خود را مرور کنید. این یک ابزار فوق العاده مفید برای بودن در کنار شما در هنگام خواندن کتاب یا گوش دادن به چیزی به زبان آلمانی است.

کدام اپلیکیشن زبان آلمانی را می خواهید امتحان کنید؟

امیدواریم این مقاله آلپیدا به شما کمک کرده باشد که اپلیکیشنی را دانلود کنید تا ابزاری اضافی در کیت آموزش زبان خود در اختیار شما قرار دهد. چه بخواهید با Drops به بانک واژگان خود اضافه کنید یا یک سخنران بومی برای تمرین در Tandem، با استفاده منظم پیدا کنید، این اپلیکیشن ها مطمئناً به شما در بهبود مهارت و یادگیری زبان آلمانی کمک می کنند.

دیدگاه ها بسته شده اند.