تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

 آموزش خصوصی زبان اسپانیایی در کوتاه ترین زمان ممکن 

موسسه زبان های خارجه Alpida با سالها تجربه و کسب سوابق درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیلکرده از کشور اسپانیا و همچنین آماده سازی زبان آموزان برای آزمون های DELE ، CELU ، SIELE ، توانسته است اعتماد زبان آموزان خود را جلب کرده و در صدر موسسات برتر در زمینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و سایر زبان های اروپایی و آسیایی قرار گیرد. موسسه زبان های خارجه Alpida میتواند کلاس های شما را به صورت آنلاین برگزار کند.

در این آموزشگاه 4 مهارت اصلی یادگیری زبان مورد توجه است و زبان آموز می تواند در کنار فن مکالمه دیگر مهارت های یادگیری زبان خود را نیز به حد عالی برساند.

موسسه زبان های خارجه Alpida با توجه به اهداف زبان آموزان ، اساتید خود را معرفی کرده و بهترین متد آموزشی را ارائه می کند تا زبان آموز محترم در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند زبان اسپانیایی را فرا بگیرد.

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی

درباره آموزش خصوصی زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی در کنار زبان انگلیسی و چینی ماندارین جز 3 زبان اول دنیا هستند .

زبان اسپانیایی تنها در کشور اسپانیا صحبت نمی شود بلکه زبان رسمی و مرسوم 20 کشور از جمله بیشتر بخش های امریکای مرکزی و جنوبی است.

470 میلیون نفر در جهان وجود دارند که زبان اسپانیایی زبان مادری آنها می باشد و اگر به این تعداد ، تعداد 90 میلیون نفری که اسپانیایی زبان دوم آنها است را اضافه کنیم می توانیم جمعا به عدد 560 میلیون نفر که به زبان اسپانیایی می توانند صحبت کنند، برسیم .

زبان اسپانیایی یکی از 6 زبان رسمی ملل متحد است  که بسیاری از مراکز بین المللی از جمله اتحادیه اروپا یا سازمان ایالت های امریکا از آن استفاده می کنند.

همچنین این زبان، زبان بسیار مهمی در تجارت بین المللی می باشد .

در آزمون های بین المللی زبان اسپانیایی می توان به آزمون های DELE ، CELU ، SIELE اشاره کرد که آزمون DELE در 6 سطح (A1 تا C2) و آزمون CELU در سطوح B2 تا C1 و همچنین آزمون SIELE در سطوح A1 تا C1 برگزار می گردد . اساتید موسسه زبان های خارجی آلپیدا می تواند شما را برای آزمون های ذکر شده و همچنین دوره های مکالمه آماده کند.

کلاس های خصوصی زبان اسپانیایی می تواند با توجه به دقت بالای استاد بر 4 مهارت اصلی زبان آموز ، در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را برای زبان آموز محیا سازد و ایشان بتواند پیشرفت خود را هرچه بیشتر احساس کند.

برخی خدمات ویژه آموزشگاه آلپیدا

  • آموزش مکالمه تضمینی
  • دوره های ویژه مخصوص شاغلین ، پزشکان و مهندسین ، مسافرین و مهاجرین ، بانوان خانه دار و کودکان حتی در منزل و محل کارتان
  • اعزام مجرب ترین اساتید خانم و آقا به سرتاسر تهران
  • پشتیبانی و پیگیری مستمر توسط سوپروایزر آموزشگاه در طول دوره آموزشی شما
  • پرداخت اقساطی شهریه تا پایان دوره آموزشی
  • در صورت حضور دو نفر در کلاس نفر دوم به صورت رایگان خواهد بود
  • بررسی روند پیشرفت آموزشی زبان آموز توسط اساتید و آموزشگاه
  • دوره های ویژه فشرده از پایه تا پیشرفته
کلاس خصوصی زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان های خارجه Alpida  به جهت احترام به وقت شما زبان آموزان محترم کلاسهای زبان شما عزیزان را با توجه به زمان های مطروحه توسط شما برگزار خواهد کرد .

 

جهت شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلپیدا و آغاز یادگیری به شیوه برترین اساتید سطح تهران، هم اکنون با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره رایگان و تعیین سطح از طریق تلفن های زیر با ما در تماس باشید.

زنبیل خرید