تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با موسسه آموزش زبان های خارجه آلپیدا

 • برگزاری دوره های ویژه فشرده از پایه تا پیشرفته.
 • امکان پرداخت اقساطی شهریه تا پایان دوره آموزشی.
 • پیشرفت تضمینی مکالمه ی شما تنها در 35 جلسه.
 • اعزام مجرب ترین اساتید خانم و آقا به سرتاسر تهران.
 • بررسی روند پیشرفت آموزشی زبان آموز توسط اساتید و آموزشگاه.
 • انتخاب زمان و مکان کلاس برای تدریس خصوصی توسط خود شما.
 • در این آموزشگاه 4 مهارت اصلی یادگیری زبان انگلیسی، مورد توجه قرار می گیرد.
 • در صورت حضور دو نفر در دوره های آموزش خصوصی زبان انگلیسی، شهریه نفر دوم رایگان خواهد بود.
 • درصورت عدم رضایت از دوره، تا دو جلسه امکان تغییر استاد یا عودت مبلغ بدون کسری را دارا می باشید.
درباره ی زبان ایتالیایی

درباره ی زبان ایتالیایی :

ریشه زبان ایتالیایی

ایتالیایی زبانی رومی‌تبار است که بیشترین شباهت را به زبان لاتین دارد.

فهرست کشورهای ایتالیایی زبان

ایتالیایی زبان رسمی ایتالیا، سان مارینو، سوئیس و شهر واتیکان است.

به‌علاوه زبان رسمی برخی از قسمت‌های کرواسی و اسلوونی نیز است. تعداد نسبتاً قابل‌ملاحظه‌ای ایتالیایی‌زبان‌ نیز در آلبانی، آرژانتین، استرالیا، بلژیک، بوسنی و هرزگوین، برزیل، کانادا، کاستاریکا، کرواسی، مالت، مصر، اریتره، فرانسه، آلمان، لیبی، لیختن‌اشتاین، لوکزامبورگ، پاراگوئه، فیلیپین، پورتوریکو، رومانی، عربستان سعودی، اسلوونی، تونس، امارات متحده‌ی عربی، بریتانیا، ایالات‌متحده و ونزوئلا زندگی می‌کنند.

سطوح تعریف شده برای زبان ایتالیایی :

براساس چارچوب اروپایی سطوح زبان (CEFR) که یک استاندارد بین‌المللی برای توصیف توانایی‌های زبان‌آموزان است، سطوح زبان ایتالیایی به سه دسته اصلی زیر تقسیم می شود:
• مبتدی
• میانی
• پیشرفته

هر کدام از این دسته ها دارای دو سطح می باشند و در مجموع، زبان ایتالیایی را می‌توان به ۶ سطح تقسیم کرد.
A1 پایین‌ترین سطح در جدول CEFR و بعد از آن به ترتیب سطوح A2، B1، B2، C1 و C2 که بالاترین سطح محسوب می‌شود، قرار دارند.

سطح A1

افرادی که می‌توانند خود را به زبان ایتالیایی معرفی کنند، سطح A1 هستند. این افراد می توانند به ساده ترین شکل ممکن تعامل کنند.

سطوح تعریف شده برای زبان ایتالیایی

سطحA2

در این سطح افراد می‌توانند مکالمات ساده و روتینی که مستلزم تبادل مستقیم اطلاعات در مورد مسائل و موضوعات مختلف هستند را انجام دهند.

سطحB1

این افراد باید بتوانند یک متن ساده را بنویسند و مکالمات مختلف درباره ی موضوعاتی که در محل کار، مدرسه کاربرد دارند را درک کنند.

سطح B2

افرادی که می‌توانند به زبان ایتالیایی در مورد طیف گسترده‌ای از موضوعات صحبت و به صورت خودجوش و با تسلط کافی با دیگران تعامل برقرار کنند، در سطح B2 جای دارند.

سطحC1

این افراد کاملا روان و بدون این که در ذهن خود به دنبال کلمه یا جمله‌ای بگردند صحبت می‌کنند.

سطح C2

C2 بالاترین سطح موجود محسوب میشود. در این سطح باید بتوانید بسیار روان و دقیق صحبت کرده و حتی پیچیدگی‌های معانی را نیز درک کنید.

آموزش خصوصی زبان مناسب چه افرادی است؟

 • در زمینه ی تخصصی کاری خود نیاز به آموزش تخصصی زبان ایتالیایی دارند.
 • می خواهند در کوتاهترین زمان بیشترین مطالب را یاد بگیرند.
 • شاغلینی که نمی توانند در دوره های مختلف زبان ایتالیایی شرکت کنند.
 • افرادی که مجبورند در مدت کوتاهی زبان ایتالیایی رابیاموزند.
 • افرادی که تمرکز خود را برای شرکت در آزمون های خاصی، مثل CILS گذاشته اند.
 • هدفشان صرفا بهبود سطح مکالمه ی خود است.
آموزش خصوصی زبان ایتالیایی

موسسه زبان های خارجه Alpida با توجه به اهداف زبان آموزان ، اساتید خود را معرفی کرده و بهترین متد آموزشی را ارائه می کند تا زبان آموز محترم در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند زبان ایتالیایی را فرا بگیرد.

شرایط تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با آلپیدا :

• آموزشگاه زبان های خارجه Alpida به جهت احترام به وقت شما زبان آموزان محترم کلاسهای زبان شما عزیزان را با توجه به زمان های مطروحه توسط شما برگزار خواهد کرد.
• آلپیدا دوره های خصوصی زبان را هم می تواند بصورت حضوری (در تهران) در منزل، محل کار شما و یا بصورت غیر حضوری(آنلاین) برگزار نماید.
• کلاسهای آنلاین آموزش زبان ایتالیایی، انعطاف پذیری زیادی را در مورد زمان، مکان و نحوه یادگیری ارائه می دهند.
• در دوره های آنلاین پس از ثبت نام ، برای شروع دوره با استاد خود ارتباط می گیرید و در پلتفرم هایی مانند اسکایپ، زوم، گوگل میت و سایر پلتفرم هایی که امکان برگزاری کلاس آنلاین را دارند، در کلاس های خود شرکت می کنید و می توانید با صرف زمان کمتر به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسید.
• کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی که توسط آلپیدا برگزار می شود،بر روی 4 مهارت اصلی(خواندن، نوشتن،صحبت کردن و گوش دادن) تمرکز می کند و در کوتاه ترین زمان، بیشترین بازدهی را برای زبان آموز مهیا سازد و ایشان می تواند پیشرفت خود را هرچه بیشتر احساس کند.

• در تمام آموزشگاه‌ها، در ابتدا از متقاضیان یک آزمون تعیین سطح گرفته میشود تا مشخص شود سطح دانش آن‌ها بر چه اساس است.
• در این آزمون تسلط شما به کلمات، استفاده از آنها، انتخاب گرامرهای درست و جمله بندی مطلوب در هنگام مکالمه ارزیابی می شود.
• شما می توانید برای تعیین سطح از آلپیدا مشاوره رایگان دریافت نمایید.

آموزشگاه زبان های خارجه Alpida توانسته است در زمینه تدریس خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی ، انگلیسی، آلمانی ، فرانسه و دیگر زبانهای دنیا به صورت خصوصی و کاملا تضمینی ، رضایت زبان آموزان خود را جلب کند.

کلاس خصوصی آنلاین زبان ایتالیایی

آموزش آنلاین زبان ایتالیایی با توجه به افزایش نرخ مهاجرت به این کشور اروپایی در بین فارسی زبانان محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

تدریس زبان ایتالیایی آنلاین نیاز به اساتید مجربی دارد که بتوانند تمام مطالب مهم را به زبان آموزان خود منتقل نمایند. به همین دلیل است که ما در موسسه آلپیدا بهترین‌ها را برای تدریس زبان ایتالیایی آنلاین به شما معرفی خواهیم کرد تا حداکثر ضریب یادگیری را از این طریق داشته باشید.

آموزش آنلاین ایتالیایی  می تواند به شما کمک کند تا با عدم نیاز به مراجعه جهت کلاس حضوری و اتلاف وقت برای رفت و آمد و مشکلات مرتبط دیگر به راحتی این زبان زیبا و شیرین را فرا بگیرید. با توجه به افزایش سطح مشغله و گاها زمانبندی فشرده افراد برای مهاجرت به ایتالیا برای کار، زندگی و تحصیل نیاز است تا افراد بتوانند به راحتی با استفاده از آموزش آنلاین ایتالیایی این زبان زیبا را فرا بگیرند.

در کلاس آنلاین زبان ایتالیایی همانند کلاس‌های معمولی و بهتر از آن تمامی مطالب مورد نیاز به شما آموزش داده خواهد شد که از این جهت می‌توانید آسوده خاطر باشید. همچنین، می‌توانید به دیگر همکلاسی‌های خود در کلاس آنلاین زبان ایتالیایی مکالمه کرده و فعالیت‌های مرتبط با فراگیری زبان را به انجام برسانید.

آموزش آنلاین زبان ایتالیایی به شما کمک خواهد کرد که در زندگی، تحصیل و کسب‌وکار خود بتوانید غنی‌تر باشید. کسب و کارها ممکن است از متقاضیانی که می توانند به چندین زبان صحبت کنند بیشتر استقبال و قدردانی کنند.

آموزش آنلاین مکالمه زبان ایتالیایی میتواند بسیار برای افرادی که نیاز به بهبود عملکرد در بخش مکالمه دارند مفید و کاربردی باشد. توسط استاد آنلاین زبان ایتالیایی مواردی که به جهت پیشرفت در روند مکالمه زبان ایتالیایی مورد نیاز است به صورت کامل و دقیق به شما گوشزد خواهد شد. به نکات مهم و ارزشمند نیز در کلاس خصوصی آنلاین زبان ایتالیایی با جزییات و دقت پرداخته می شود تا تمامی مشکلات شما در این حوزه برطرف گردد. میتوانید آموزش آنلاین مکالمه زبان ایتالیایی را به صورت کلاس عادی و یا خصوصی داشته باشید.

اگر تمایل دارید به عنوان استاد آنلاین زبان ایتالیایی با ما همکاری داشته باشید، کافیست تا با ما تماس گرفته تا مراحل آغاز به همکاری برای شما توضیح داده شود.

جهت شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلپیدا و آغاز یادگیری به شیوه برترین اساتید سطح تهران، هم اکنون با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره رایگان و تعیین سطح از طریق تلفن های زیر با ما در تماس باشید.

زنبیل خرید