تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با موسسه آموزش زبان های خارجه آلپیدا

 • انواع دوره آموزش خصوصی زبان ایتالیایی با توجه به نیازها، اهداف و درخواست شما برگزار می‌شود.
 • می‌توانید از امکان پرداخت اقساط شهریه تا پایان دوره تدریس خصوصی ایتالیایی بهره‌مند شوید.
 • پیشرفت مکالمه زبان ایتالیایی شما تنها در 35 جلسه و به صورت تضمینی.
 • اعزام استاد خصوصی ایتالیایی خانم و آقا مجرب و دارای سابقه موفق تدریس.
 • بررسی میزان پیشرفت زبان آموز در کلاس خصوصی ایتالیایی توسط اساتید و آموزشگاه.
 • انتخاب مکان و زمان برگزاری کلاس برای تدریس خصوصی زبان ایتالیایی بنا به درخواست شما.
 • در روند آموزش 4 مهارت اصلی یادگیری زبان ایتالیایی شامل Scrivi (نوشتن), leggi (خواندن), ascolta (گوش دادن), parla (صحبت کردن) مورد توجه قرار خواهند گرفت.
 • شهریه نفر دوم، در صورت حضور دو نفر در دوره آموزش خصوصی زبان ایتالیایی،  رایگان خواهد بود.
 • اگر شما رضایت از دوره خود نداشته باشید، تا دو جلسه امکان تغییر دادن استاد یا برگشت مبلغ بدون کسر را خواهید داشت.
درباره ی زبان ایتالیایی

به کشور ایتالیا تنها به عنوان یک مقصد زیبا برای مسافرت، توریسم و گردشگری نگاه نکنید. زیرا همه چیز به این موارد محدود نمی‌شود. شما می‌توانید در کشور ایتالیا از سطح ممتاز آموزش دانشگاهی نیز بهره‌مند شده و حتی به عنوان مقصدی برای کار یا بازنشستگی به آن فکر کنید.

برای سفر، زندگی، کار و تحصیل در کشور ایتالیا بهتر است تا زبان ایتالیایی را بیاموزید. زیاد سخت نیست که متوجه شویم معمولا افزاد با دیگرانی که زبانشان را میفهمند ارتباط بهتر و صمیمی تری برقرار می‌کنند.

به همین دلیل آلپیدا به عنوان بهترین آموزشگاه ایتالیایی اقدام به راه‌اندازی آموزش این زبان زبان زیبای اروپایی نموده است. یکی از بهترین و سریعترین روش‌های یادگیری نیز استفاده از امکانات آموزش خصوصی و آنلاین می‌باشد.

استاد خصوصی ایتالیایی مورد تایید ما دارای سابقه تدریس درخشان، تحصیلات مرتبط و تجربه استفاده ار روش‌های نوین آموزشی در کنار داشتن خلاقیت در تدریس خصوصی ایتالیایی می‌باشد. به همین علت می‌توانید با خیال راحت برای بهترین استاد خصوصی زبان ایتالیایی با ما در تماس باشید.

استفاده از امکانی مانند کلاس خصوصی ایتالیایی کمک میکند تا تمام تمرکز بر روی شما و روند یادگیریتان باشد. شناسایی نقاط ضعف و رفع آنها در کنار شناخت نقاظ قوت و حفظ آنها سبب می‌شود تا راندمان آموزش خصوصی زبان ایتالیایی برای شما بالاتر برود.

زبان ایتالیایی آنلاین خصوصی

درباره زبان ایتالیایی

ریشه زبان ایتالیایی

ایتالیایی زبانی رومی‌تبار است که بیشترین شباهت را به زبان لاتین دارد. ایتالیایی در واقع ادامه طبیعی لاتین و یونان باستان است: حدود 75 درصد از واژه های ایتالیایی که امروزه استفاده می شوند منشاء لاتین دارند. به همین ترتیب، تعداد زیادی از اصطلاحات فنی، علمی، سیاسی، زبانی و مذهبی برای نام بردن از یونان باستان مشتق شده اند.

فهرست کشورهای ایتالیایی زبان

ایتالیایی زبان رسمی ایتالیا، سان مارینو، سوئیس و شهر واتیکان است.

به‌علاوه زبان رسمی برخی از قسمت‌های کرواسی و اسلوونی نیز است. تعداد نسبتاً قابل‌ ملاحظه‌ای ایتالیایی‌ زبان‌ نیز در آلبانی، آرژانتین، استرالیا، بلژیک، بوسنی و هرزگوین، برزیل، کانادا، کاستاریکا، کرواسی، مالت، مصر، اریتره، فرانسه، آلمان، لیبی، لیختن‌اشتاین، لوکزامبورگ، پاراگوئه، فیلیپین، پورتوریکو، رومانی، عربستان سعودی، اسلوونی، تونس، امارات متحده‌ی عربی، بریتانیا، ایالات‌متحده و ونزوئلا زندگی می‌کنند.

سطوح تعریف شده برای زبان ایتالیایی :

براساس چارچوب اروپایی سطوح زبان (CEFR) که یک استاندارد بین‌المللی برای توصیف توانایی‌های زبان‌آموزان است، سطوح زبان ایتالیایی به سه دسته اصلی زیر تقسیم می شود:
• مبتدی
• میانی
• پیشرفته

هر کدام از این دسته ها دارای دو سطح می باشند و در مجموع، زبان ایتالیایی را می‌توان به ۶ سطح تقسیم کرد.
A1 پایین‌ترین سطح در جدول CEFR و بعد از آن به ترتیب سطوح A2، B1، B2، C1 و C2 که بالاترین سطح محسوب می‌شود، قرار دارند. شما می‌توانید برای یادگیری بهتر هر کدام از سطوح زیر از کمک استاد خصوصی ایتالیایی کمک بگیرید.

سطح A1

سطح A1 به عنوان سطح شروع در روند یادگیری به شمار می‌رود. شما با الفبای زبان ایتالیایی آشنا خواهید و میتوانید خود را به این زبان معرفی نمایید. کلمات و جملات ساده و پایه را نیز خواهید آموخت.

سطوح تعریف شده برای زبان ایتالیایی

سطحA2

در سطح A2 که سطح ابتدایی و پس از شروع می‌باشد، شما می‌توانید کلمات و جملات مرتبط با خانواده، محل کار، تحصیلات، خرید و غیره را بیاموزید. همچنین برقراری ارتباط در حد پایه برای شما امکانپذیر خواهد شد.

سطحB1

شما به عنوان زبان آموز ایتالیایی در سطح B1 با نوشتن متون ساده و صحبت کردن درباره موضوعات متداول و روزمره مشکلی نخواهید داشت. در محیط کار، مدرسه و جامعه میتوانید منظور خود را رسانده و موضوعات را متوجه بشوید.

سطح B2

افرادی که می‌توانند به زبان ایتالیایی در مورد طیف گسترده‌ای از موضوعات صحبت و به صورت خودجوش و با تسلط کافی با دیگران تعامل برقرار کنند، در سطح B2 جای دارند. شما می‌توانید بدون آمادگی قبلی یک مکالمه را شروع کرده و پایان برسانید.

سطحC1

این افراد کاملا روان و بدون این که در ذهن خود به دنبال کلمه یا جمله‌ای بگردند صحبت می‌کنند. شما در این سطح زبان آموز پیشرفته به حساب آمده و در دانشگاه و بحث‌های علمی و تخصصی می‌توانید مشارکت کنید. دیگر نیاز خاصی به پیدا کردن معنای کلمات در دیکشنری نخواهید داشت.

سطح C2

C2 بالاترین سطح موجود محسوب میشود. در این سطح باید بتوانید بسیار روان و دقیق صحبت کرده و حتی پیچیدگی‌های معانی را نیز درک کنید. شنیدن اخبار، خواندن روزنامه و درک متون سخت برای شما آسان خواهد شد. می‌توانید با کسی که در ایتالیا به دنیا آمده و به این زبان صحبت می‌کند به راحتی ارتباط برقرار کرده و از هم صحبتی باهم لذت ببرید.

اگر نیاز به دریافت آموزش در هر کدام از سطوح فوق دارید، کلاس خصوصی ایتالیایی ویژه سطح شما برگزار خواهد شد. همچنین برای عزیزانی که امکان کلاس حضوری برایشان فراهم نیست، کلاس خصوصی آنلاین زبان ایتالیایی به صورت لایو/زنده برگزار می‌شود.

آموزش خصوصی زبان مناسب چه افرادی است؟

 • در زمینه ی تخصصی کاری خود نیاز به آموزش تخصصی زبان ایتالیایی دارند.
 • می خواهند در کوتاهترین زمان بیشترین مطالب را یاد بگیرند.
 • شاغلینی که نمی توانند در دوره های مختلف زبان ایتالیایی شرکت کنند.
 • افرادی که مجبورند در مدت کوتاهی زبان ایتالیایی رابیاموزند.
 • افرادی که تمرکز خود را برای شرکت در آزمون های خاصی، مثل CILS گذاشته اند.
 • هدفشان صرفا بهبود سطح مکالمه ی خود است.
آموزش خصوصی زبان ایتالیایی

موسسه زبان های خارجه Alpida با توجه به اهداف زبان آموزان ، اساتید خود را معرفی کرده و بهترین متد آموزشی را ارائه می کند تا زبان آموز محترم در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند زبان ایتالیایی را فرا بگیرد.

شرایط تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با آلپیدا :

• آموزشگاه زبان های خارجه Alpida به جهت احترام به وقت شما زبان آموزان محترم کلاسهای زبان شما عزیزان را با توجه به زمان های مطروحه توسط شما برگزار خواهد کرد.
• آلپیدا دوره های خصوصی زبان را هم می تواند بصورت حضوری (در تهران) در منزل، محل کار شما و یا بصورت غیر حضوری(آنلاین) برگزار نماید.
• کلاسهای آنلاین آموزش زبان ایتالیایی، انعطاف پذیری زیادی را در مورد زمان، مکان و نحوه یادگیری ارائه می دهند.
• در دوره های آنلاین پس از ثبت نام ، برای شروع دوره با استاد خود ارتباط می گیرید و در پلتفرم هایی مانند اسکایپ، زوم، گوگل میت و سایر پلتفرم هایی که امکان برگزاری کلاس آنلاین را دارند، در کلاس های خود شرکت می کنید و می توانید با صرف زمان کمتر به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسید.
• کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی که توسط آلپیدا برگزار می شود،بر روی 4 مهارت اصلی(خواندن، نوشتن،صحبت کردن و گوش دادن) تمرکز می کند و در کوتاه ترین زمان، بیشترین بازدهی را برای زبان آموز مهیا سازد و ایشان می تواند پیشرفت خود را هرچه بیشتر احساس کند.

• در تمام آموزشگاه‌ها، در ابتدا از متقاضیان یک آزمون تعیین سطح گرفته میشود تا مشخص شود سطح دانش آن‌ها بر چه اساس است.
• در این آزمون تسلط شما به کلمات، استفاده از آنها، انتخاب گرامرهای درست و جمله بندی مطلوب در هنگام مکالمه ارزیابی می شود.
• شما می توانید برای تعیین سطح از آلپیدا مشاوره رایگان دریافت نمایید.

آموزشگاه زبان های خارجه Alpida توانسته است در زمینه تدریس خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی ، انگلیسی، آلمانی ، فرانسه و دیگر زبانهای دنیا به صورت خصوصی و کاملا تضمینی ، رضایت زبان آموزان خود را جلب کند.

کلاس خصوصی آنلاین زبان ایتالیایی

به نکات مهم و ارزشمند نیز در کلاس خصوصی آنلاین زبان ایتالیایی با جزییات و دقت پرداخته می شود تا تمامی مشکلات شما در این حوزه برطرف گردد. میتوانید آموزش آنلاین مکالمه زبان ایتالیایی را به صورت کلاس عادی و یا خصوصی داشته باشید.

استاد خصوصی زبان ایتالیایی به شما در شناسایی نقاط ضعف و قوت کمک خواهد کرد. پس از آن روند آموزش خصوصی زبان ایتالیایی شما با کار بر روی نقاط ضعف و حفظ نقاط قوت شروع خواهد شد.

استاد خصوصی ایتالیایی مورد تایید آلپیدا، با توجه به سطح دانش و تجربه‌ای که دارد بر اساس استاندارها و روش‌های تدریس نوین به شما این زبان زیبا را آموزش خواهد داد. 

همچنین شما در روند تدریس خصوصی ایتالیایی تمامی تمرکز استاد را در اختیار خواهید داشت. به این صورت می‌توانید زمان بیشتری برای مکالمه داشته باشید و بر روی مشکلات خود بیشتر تمرکز کنید.

اگر به این موضوع نیاز دارید اما به دلایل متفاوت امکان این را ندارید که به صورت حضوری کلاس خصوصی داشته باشید، راه حل پیشنهادی ما به شما استفاده از کلاس خصوصی آنلاین زبان ایتالیایی است.

شما می‌توانید با استفاده از مزایایی که تدریس خصوصی زبان ایتالیایی برایتان به همراه دارد، به راحتی این زبان زیبای اروپایی را بیاموزید.

زبان ایتالیایی

به این صورت، بدون نگرانی از مشکلاتی مانند محل برگزاری کلاس، رقت و آمد، زمانبدنی برای حضور یافتن در کلاس شما می‌توانید تاریخ و ساعت کلاس ها را با توجه به زمانبدنی خودتان تنظیم نمایید.

کلاس خصوصی ایتالیایی همچنین برای آن دست از عزیزان که مدت زمان کوتاهی به جهت یادگیری زبان دارند نیز بسیار مفید است.

شما اگر به دلایل متفاوت نیاز به یادگیری ایتالیایی داشته و حتی زمانبندی نسبتا نامرتبی نیز داشته باشید، استاد آنلاین زبان ایتالیایی می‌تواند به شما در این موضوعات یاری برساند.

افراد زیادی به دلایلی مانند مهاجرت تحصیلی، مهاچرت کاری یا برای برقراری ارتباط تجاری، نقل مکان و زندگی، مسافرت و غیره اقدام به یادگیری زبان می‌کنند.

تدریس زبان ایتالیایی آنلاین ابزاری است که بعد از همه‌گیری بیماری کرونا بسیار مورد استفاده قرار گرفت و توانست به زبان آموزان اجازه دهد با تمام محدودیت ها باز هم روند یادگیری خود را ادامه دهند.

همچنین با توجه به اهمیت بالای مکالمه در یادگیری که این روزها بر هیچکس پوشیده نیست، شما می‌توانید مکالمه زبان ایتالیایی را به صورت خصوصی/گروهی نیز در اختیار داشته باشید.

کلاس آنلاین زبان ایتالیایی

آموزش آنلاین زبان ایتالیایی با توجه به افزایش نرخ مهاجرت به این کشور اروپایی در بین فارسی زبانان محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

تدریس زبان ایتالیایی آنلاین نیاز به اساتید مجربی دارد که بتوانند تمام مطالب مهم را به زبان آموزان خود منتقل نمایند. به همین دلیل است که ما در موسسه آلپیدا بهترین‌ها را برای تدریس زبان ایتالیایی آنلاین به شما معرفی خواهیم کرد تا حداکثر ضریب یادگیری را از این طریق داشته باشید.

آموزش آنلاین ایتالیایی  می تواند به شما کمک کند تا با عدم نیاز به مراجعه جهت کلاس حضوری و اتلاف وقت برای رفت و آمد و مشکلات مرتبط دیگر به راحتی این زبان زیبا و شیرین را فرا بگیرید. با توجه به افزایش سطح مشغله و گاها زمانبندی فشرده افراد برای مهاجرت به ایتالیا برای کار، زندگی و تحصیل نیاز است تا افراد بتوانند به راحتی با استفاده از آموزش آنلاین ایتالیایی این زبان زیبا را فرا بگیرند.

زبان ایتالیایی خصوصی آنلاین

در کلاس آنلاین زبان ایتالیایی همانند کلاس‌های معمولی و بهتر از آن تمامی مطالب مورد نیاز به شما آموزش داده خواهد شد که از این جهت می‌توانید آسوده خاطر باشید. همچنین، می‌توانید به دیگر همکلاسی‌های خود در کلاس آنلاین زبان ایتالیایی مکالمه کرده و فعالیت‌های مرتبط با فراگیری زبان را به انجام برسانید.

آموزش آنلاین زبان ایتالیایی به شما کمک خواهد کرد که در زندگی، تحصیل و کسب‌وکار خود بتوانید غنی‌تر باشید. کسب و کارها ممکن است از متقاضیانی که می توانند به چندین زبان صحبت کنند بیشتر استقبال و قدردانی کنند.

آموزش آنلاین مکالمه زبان ایتالیایی میتواند بسیار برای افرادی که نیاز به بهبود عملکرد در بخش مکالمه دارند مفید و کاربردی باشد. توسط استاد آنلاین زبان ایتالیایی مواردی که به جهت پیشرفت در روند مکالمه زبان ایتالیایی مورد نیاز است به صورت کامل و دقیق به شما گوشزد خواهد شد.

اگر تمایل دارید به عنوان استاد آنلاین زبان ایتالیایی یا برای تدریس خصوصی ایتالیایی با ما همکاری داشته باشید، کافیست تا با ما تماس گرفته تا مراحل آغاز به همکاری برای شما توضیح داده شود.

سوالات متداول و مرتبط

کلاس زبان ایتالیایی آنلاین از جمله مواردی است که بسیاری از زبان آموزان به دنبال آن هستند.

شما می‌توانید با استفاده از کلاس زبان ایتالیایی آنلاین به راحتی از هر جای ایران و جهان که هستید زبان ایتالیایی را بیاموزید.

موسسه زبان های خارجی آلپیدا این امکان را با بهترین اساتید و به روزترین نرم افزارها فراهم آورده است.

کلاس زبان ایتالیایی سفارت ایتالیا برای بسیاری از جمله افرادی که تمایل به مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و غیره به کشور ایتالیایی دارند، موضوعی مهم است.

شما میتوانید هرگونه سوال خود را درباره کلاس زبان ایتالیایی سفارت ایتالیا از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با ما در میان بگذارید.

اگر به دنبال کلاس زبان ایتالیایی در تهران هستید، پاسخ شما آلپیدا است.

ما مفتخر به همکاری با بهترین اساتید زبان ایتالیایی تهران و ایران در موسسه خود هستیم.

شما می‌توانید با خیال راحت بهترین کلاس زبان ایتالیایی در تهران را با آلپیدا تجربه نمایید.

در واقع استاد خصوصی زبان ایتالیایی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در مدت زمان کوتاه تری به پیشرفت در زبان ایتالیایی دست پیدا نمایید.

استاد خصوصی با تمرکز بر روی نقاط ضعف و قوت شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با رفع نقاط ضعف و حفظ نکات مثبت خود به خوبی ایتالیایی را فرا بگیرید.

عبارات مشابه: آموزش آنلاین زبان ایتالیایی | تدریس خصوصی ایتالیایی | آموزش آنلاین مکالمه زبان ایتالیایی | کلاس خصوصی آنلاین زبان ایتالیایی | کلاس آنلاین زبان ایتالیایی | کلاس خصوصی ایتالیایی | آموزش آنلاین ایتالیایی | آموزش خصوصی زبان ایتالیایی | تدریس زبان ایتالیایی آنلاین | استاد آنلاین زبان ایتالیایی | تدریس خصوصی زبان ایتالیایی | استاد خصوصی زبان ایتالیایی | استاد خصوصی ایتالیایی

جهت شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلپیدا و آغاز یادگیری به شیوه برترین اساتید سطح تهران، هم اکنون با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره رایگان و تعیین سطح از طریق تلفن های زیر با ما در تماس باشید.

زنبیل خرید