تدریس خصوصی زبان چینی

” آموزش مکالمه 100% تضمینی در کوتاهترین زمان ممکن “

با آلپیدا می توانید از حرفه ای ترین اساتید تهران بهره مند شوید

” شهریه به صورت کاملا اقساطی “

موسسه زبان های خارجه Alpida با سالها تجربه و کسب سوابق درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان چینی به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیلکرده از کشور چین و همچنین آماده سازی زبان آموزان برای آزمون های HSK ، توانسته است اعتماد زبان آموزان خود را جلب کرده و در صدر موسسات برتر در زمینه تدریس خصوصی زبان چینی و سایر زبان های اروپایی و آسیایی قرار گیرد. موسسه زبان های خارجه Alpida میتواند کلاس های شما را به صورت آنلاین برگزار کند.

در این آموزشگاه 4 مهارت اصلی یادگیری زبان مورد توجه است و زبان آموز می تواند در کنار فن مکالمه دیگر مهارت های یادگیری زبان خود را نیز به حد عالی برساند.

موسسه زبان های خارجه Alpida با توجه به اهداف زبان آموزان ، اساتید خود را معرفی کرده و بهترین متد آموزشی را ارائه می کند تا زبان آموز محترم در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند زبان چینی را فرا بگیرد.

آموزش خصوصی زبان چینی

زبان چینی در کنار زبان انگلیسی و اسپانیایی جز 3 زبان اول دنیا هستند .

حدود یک میلیارد و سیصد و هشتاد میلیون نفر در کشور چین زندگی می کنند که بخش بسیار زیادی از نیاز های مردم جهان را تولید می کنند . باید توجه داشته باشید اگر می خواید مهمترین زبان تجارت که این روز ها زبان چینی این عنوان را به خود اختصاص داده است را یاد بگیرید باید بدانید که راه بسیار سخت و البته شدنی را در پیش دارید . می گوییم سخت چون زبان چینی زبان آواها است ومی گوییم شدنی چون ما در موسسه زبان های خارجیآلپیدا در کنار شما هستیم تا سخت ترین کار ها را برایتان ممکن کنیم .

زبان چینی بیش از هشتاد هزار کارکتر دارد که اکثر مردم چین هم خودشان تمامی آن ها را نمی شناسند و به طور روزمره تنها از هزار کارکتر آن برای مکالمات خود استفاده میکنند .

زبان چینی زبان ادای هجا های مختلف است. این هجا ها باید به درستی و دقیق تلفظ شود چون حتی هجاهای مشترک چندین معنا می توانند داشته باشند که به نحوه تلفظ آن بستگی دارد. مثلا هجای ma اگر با تلفظ یکنواخت ادا شود به معنی «مادر» می باشد که همین هجا اگر به صورت کشیده تلفظ شود به معنای «اسب» می‌شود . همانطور که می بینید اگر درست تلفظ نشود می تواند دردسر بوجود آورد .

آزمون بین المللی زبان چینی HSK

HSK آزمون استاندارد چین و آزمون مهارت‌های چینی است که از سه حرف اول کلمات Hànyǔ Shuǐpíng Kǎoshì گرفته شده است.

این آزمون تنها آزمون استاندارد شده برای بررسی مهارت زبان چینی افراد می باشد . اگر تمایل به مهاجرت کاری و تحصیلی به کشور چین را دارید باید توجه داشته باشید که می بایست در این آزمون شرکت کنید .

این آزمون 6 سطح دارد که از HSK1 شروع شده و بالاترین سطح HSK6 می باشد . این آزمون در مراکز مختلفی در داخل و خارج از کشور برگزار می شود که شما با مراجعه به وبسایت HSK می توانید از این مراکز آگاهی داشته باشید.

 • سطح مبتدی               A1           HSK1     
 • سطح مبتدی               A2           HSK2     
 • سطح مبتدی               B1           HSK3     
 • سطح مبتدی               B2           HSK4     
 • سطح مبتدی               C1           HSK5     
 • سطح مبتدی               C2           HSK6    

اساتید موسسه زبان های خارجی آلپیدا در کنار شما هستند تا شما را برای این آزمون مهم آماده کرده و با بالاتری نمره در آزمون موفق شوید .

کلاس های خصوصی زبان چینی می تواند با توجه به دقت بالای استاد بر 4 مهارت اصلی زبان آموز ، در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را برای زبان آموز محیا سازد و ایشان بتواند پیشرفت خود را هرچه بیشتر احساس کند.

برخی خدمات ویژه آموزشگاه

 • آموزش مکالمه تضمینی
 • دوره های ویژه مخصوص شاغلین ، پزشکان و مهندسین ، مسافرین و مهاجرین ، بانوان خانه دار و کودکان در منزل
 • تدریس آنلاین توسط مجرب ترین اساتید خانم و آقا
 • پشتیبانی و پیگیری مستمر توسط سوپروایزر آموزشگاه در طول دوره آموزشی شما
 • پرداخت اقساطی شهریه تا پایان دوره آموزشی
 • بررسی روند پیشرفت آموزشی زبان آموز توسط اساتید و آموزشگاه
 • دوره های ویژه فشرده از پایه تا پیشرفته

آموزشگاه زبان های خارجه Alpida  به جهت احترام به وقت شما زبان آموزان محترم کلاسهای زبان شما عزیزان را با توجه به زمان های مطروحه توسط شما برگزار خواهد کرد .

 

جهت شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلپیدا و آغاز یادگیری به شیوه برترین اساتید سطح تهران، هم اکنون با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره رایگان و تعیین سطح از طریق تلفن های زیر با ما در تماس باشید.

زنبیل خرید