تدریس خصوصی زبان کره ای

” آموزش مکالمه 100% تضمینی در کوتاهترین زمان ممکن “

با آلپیدا می توانید از حرفه ای ترین اساتید تهران بهره مند شوید

” شهریه به صورت کاملا اقساطی “

موسسه زبان های خارجه Alpida با سالها تجربه و کسب سوابق درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان کره ای به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیلکرده و همچنین آماده سازی زبان آموزان برای آزمون TOPIK ، توانسته است اعتماد زبان آموزان خود را جلب کرده و در صدر موسسات برتر در زمینه تدریس خصوصی زبان کره ای و سایر زبان های اروپایی و آسیایی قرار گیرد. موسسه زبان های خارجه Alpida میتواند کلاس های شما را به صورت آنلاین برگزار کند.

در این آموزشگاه 4 مهارت اصلی یادگیری زبان مورد توجه است و زبان آموز می تواند در کنار فن مکالمه دیگر مهارت های یادگیری زبان خود را نیز به حد عالی برساند.

موسسه زبان های خارجه Alpida با توجه به اهداف زبان آموزان ، اساتید خود را معرفی کرده و بهترین متد آموزشی را ارائه می کند تا زبان آموز محترم در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند زبان کره ای را فرا بگیرد.

تدریس خصوصی زبان کره ای

تدریس خصوصی زبان کره ای

زبان کره‌ای یا هانگول به کره‌ای 한국어/조선말 زبان رسمی دو کشور کره شمالی و کره جنوبی می باشد . حدود هشتاد میلیون نفر به زبان کره ای صحبت می کنند.

کشور کره‌ی جنوبی صادرات فرهنگی و قدرت نرم زیادی زیادی در عرصه‌ی جهانی دارد. اصطلاحی وجود دارد به نام موج کره‌ای و یا هالیو (Hallyu) و اشاره به گسترش فرهنگ کره، به خصوص فرهنگ پاپ، به کشورهای دیگر دارد. این واژه برای اشاره به گسترش و صادرات محصولات فرهنگی کره‌ای از سال ۱۹۹۰ به بعد به کار می‌رود.

موج کره‌ای ابتدا شامل کشورهای شرق، جنوب شرق و جنوب آسیا بود و کم کم با فراگیری اینترنت به تمام دنیا رسید. با شروع قرن بیست و یکم، کشور کره به عنوان یکی از بزرگ‌ترین صادر کنندگان پاپ و فرهنگ عامه شناخته می‌شد.

در حال حاضر بزرگ‌ترین صادرات فرهنگی کشور کره کیپاپ (موسیقی پاپ کره‌ای)، کی دراما(سریال‌های کره‌ای) و برنامه‌های تلویزیونی هستند که در سرتاسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارند و روز به روز نیز به این طرفداران اضافه می‌شود.

امروزه علاقه مندی به زبان کره ای در بین نوجوانان و جوانان بسیار زیاد شده است که ما در موسسه زبان های خارجی آلپیدا در کنار شما عزیزان هستیم تا با استفاده از مجرب ترین و متخصص ترین اساتید و به روزترین متد های آموزشی ، زبان شیرین کره ای را به شما آموزش بدهیم .

زبان کره ای شامل 6 سطح می باشد .

  • سطوح یک و دو سطوح پایه ای در زبان کره ای هستند که به آن سطح 초급 می گویند .
  • سطوح سه و چهار جزء سطوح متوسط در نظر گرفته می شوند که به آن سطح 중급 می گویند
  • سطوح پنج و شش را به عنوان سطح پیشرفته در نظر می گیرند و به آن سطح 고급 می گویند .
تدریس خصوصی زبان کره ای

آزمون بین المللی تاپیک (TOPIK)   :

تاپیک TOPIK کوتاه شده عبارت Test of Proficiency in Korean است که به معنای آزمون مهارت زبان کره ای می باشد و اولین بار در سال 1997 با 2274 داوطلب برگزار شد.

این آزمون به طور مستمر در هر سال چهار دفعه در ماه های ژانویه,آوریل,جولای و سپتامبر برای داوطلبین خارجی در کشور کره و دو مرتبه در ماه های آوریل و سپتامبر برای دانشجویان زبان کره ای در سایر کشور ها برگزار می شود.

آزمون TOPIKشامل بخشهای شنیدار ، خواندن و درک مطلب ، لغت ، گرامر و نوشتن می باشد و در حال حاضر بخش شفاهی وجود ندارد .

این آزمون در دو مرحله آزمون استاندارد S-TOPIK و آزمون بازرگانی Business TOPIK برگزار می گردد .

آزمون استاندارد که آزمون مورد توجه متقاضیان زبان کره ای می باشد در سه سطح مقدماتی (با میانگین نمره 2-1) ، متوسط (با میانگین نمره 4-3 ) و پیشرفته (با میانگین نمره 6-5) است .

آزمون TOPIK در بسیاری از کشور ها از جمله ایران برگزار می‌شود .

کلاس های خصوصی زبان کره ای می تواند با توجه به دقت بالای استاد بر 4 مهارت اصلی زبان آموز ، در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را برای زبان آموز محیا سازد و ایشان بتواند پیشرفت خود را هرچه بیشتر احساس کند.

برخی خدمات ویژه آموزشگاه

  • آموزش مکالمه تضمینی

  • دوره های ویژه مخصوص شاغلین ، پزشکان و مهندسین ، مسافرین و مهاجرین ، بانوان خانه دار و کودکان در منزل

  • تدریس آنلاین توسط مجرب ترین اساتید خانم و آقا

  • پشتیبانی و پیگیری مستمر توسط سوپروایزر آموزشگاه در طول دوره آموزشی شما

  • پرداخت اقساطی شهریه تا پایان دوره آموزشی

  • بررسی روند پیشرفت آموزشی زبان آموز توسط اساتید و آموزشگاه

  • دوره های ویژه فشرده از پایه تا پیشرفته

آموزشگاه زبان های خارجه Alpida  به جهت احترام به وقت شما زبان آموزان محترم کلاسهای زبان شما عزیزان را با توجه به زمان های مطروحه توسط شما برگزار خواهد کرد .

 

جهت شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلپیدا و آغاز یادگیری به شیوه برترین اساتید سطح تهران، هم اکنون با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره رایگان و تعیین سطح از طریق تلفن های زیر با ما در تماس باشید.

زنبیل خرید