تدریس خصوصی زبان آلمانی

دلیل انتخاب موسسه زبان های خارجه آلپیدا برای تدریس خصوصی زبان آلمانی چیست؟

چه مزایایی آلپیدا را از دیگر موسسات آموزش خصوصی زبان آلمانی متمایز می سازد؟

 • برگزاری دوره های ویژه فشرده از پایه تا پیشرفته.
 • امکان پرداخت اقساطی شهریه تا پایان دوره آموزشی.
 • پیشرفت تضمینی مکالمه ی شما تنها در 35 جلسه.
 • اعزام مجرب ترین اساتید خانم و آقا به سرتاسر تهران.
 • بررسی روند پیشرفت آموزشی زبان آموز توسط اساتید و آموزشگاه.
 • انتخاب زمان و مکان کلاس برای تدریس خصوصی توسط خود شما.
 • در این آموزشگاه 4 مهارت اصلی یادگیری زبان انگلیسی، مورد توجه قرار می گیرد.
 • در صورت حضور دو نفر در دوره های آموزش خصوصی زبان انگلیسی، شهریه نفر دوم رایگان خواهد بود.
 • درصورت عدم رضایت از دوره، تا دو جلسه امکان تغییر استاد یا عودت مبلغ بدون کسری را دارا می باشید.
آموزش-خصوصی-زبان-آلمانی

جالب است که بدانید، دو زبان آلمانی و انگلیسی متعلق به یک شجره‌ی خانوادگی زبانی هستند. به همین خاطر، یادگیری زبان آلمانی برای کسانی که انگلیسی بلد هستند، راحت تر است.

دلایل یادگیری زبان آلمانی چیست؟

– آلمانی زبان بومی کشورهای آلمان، اتریش و بخش قابل توجهی از سوییس است. در نتیجه آلمانی بیشترین تعداد گویشوران بومی را در تمام اتحادیه‌ی اروپا دارد.زبان آلمانی یازدهمین زبان پرگویش جهان است.

– اگر به دنبال تجارت و کسب درامد زیاد در این زمینه هستید،یادگیری زبان آلمانی بسیار مفید خواهد بود.

– اگر به دنبال تحصیل رایگان و یا کم هزینه در خارج از کشور هستید ،کشور آلمان گزینه ی مناسبی می باشد.

در آلمان شهریه‌ی تحصیل در اغلب دانشگاه‌ها رایگان است و برخی موسساتش نیز هزینه ی کم و محدودتری نسبت به کشورهای دیگر دریافت می کنند.

هم چنین خیلی از دانشگاه‌های آلمان در رده‌ی ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا هستند. پس برای تحصیل بسیار مناسب می باشد.

– اگر به دنبال مهاجرت به آلمان هستید، یادگیری زبان آلمانی از جمله مهم ترین اقدام شما در این زمینه خواهد بود.

– جالب است بدانید  که بر اساس آخرین نتایج برگرفته از مقالات علمی دنیا ، کشور آلمان مقام دوم را به خود اختصاص داده است و حدود بیش از 30 درصد کتب و مقالات علمی جهانی به زبان آلمانی تالیف شده است.

-بسیاری از مهم‌ترین آثار فلسفی، ادبیات، موسیقی، تاریخ هنر، الهیات، روانشناسی و بسیاری علوم دیگر به زبان آلمانی نگارش شده‌اند و خواندن آن‌ها به زبان اصلی خالی از لطف نیست.

-حدود ۱۳۰ میلیون نفر زبان آلمانی زبان اول یا دومشان است و اگر کسانی که این زبان را به عنوان زبان چندمشان صحبت می‌کنند نیز در نظر بگیریم این رقم به بیش از ۱۵۵ میلیون نفر می‌رسد.

-زبان آلمانی رایج‌ترین زبان مادری در اتحادیه اروپا است و همچنین زبان رسمی در هفت کشور است.

برای مطالعه بیشتر در این زمینه دلایل یادگیری زبان آلمانی کلیک کنید.

 سطح بندی زبان آلمانی چگونه است؟

در تمام آموزشگاه‌ها، در ابتدا از متقاضیان یک آزمون تعیین سطح گرفته میشود تا مشخص شود سطح دانش آن‌ها بر چه اساس است.

در این آزمون تسلط شما به کلمات، استفاده از آنها، انتخاب گرامرهای درست و جمله بندی مطلوب در هنگام مکالمه ارزیابی می شود.

پس از آزمون و بعد از ارائه‌ی نتایج، سطح شما مشخص می‌شود.

سطوح محتلف زبان آلمانی از سطح A1 شروع می‌شود و تا سطح C2 ادامه دارد.

این سطوح در مجموع شش عدد است و در سه رده بندی مقدماتی، میانی و پیشرفته وجود دارد.

سطح مقدماتی شامل A1 و A2، سطح میانی شامل B1 و B2 و سطح پیشرفته نیز شامل C1 و C2 است.

در ادامه به بررسی سطوح مختلف زبان آلمانی می‌پردازیم.

 سطح بندی زبان آلمانی
 • سطوح مقدماتی شامل A1, A2 است.

سطح A1:
در این سطح متقاضی می تواند کلمات روزمره و جملات ابتدایی را که در رابطه با نیاز های عمومی و مشخصی می باشد را درک کرده و استفاده نماید . همچنین متقاضی قادر خواهد بود تا خود را معرفی نماید و در ارتباطات روزانه خود با دیگران سوالاتی را مطرح نماید .

 سطح A2:
متقاضی این سطح می تواند بعد از اتمام این سطح کلماتی با استفاده زیاد در ارتباط با موضوعات مشخص-مانند اطلاعات درباره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف- را به خوبی درک نماید و در موقعیت های ساده و معمول منظور خود را بیان نماید .

 • سطوح میانی شامل B1 و B2 می باشد.

 سطح B1:
متقاضی این سطح می تواند بعد از این دوره آموزشی در صورت به کارگیری زبان استاندارد و گفتگو در مورد مسائل آشنا ، نکات اصلی را فهمیده و در اکثر موضوعاتی که در سفر به کشور آلمان با آن برخورد می نماید ، از پس مشکلات خود برآمده و همینطور توانایی آن را خواهد داشت تا با استفاده از جملات ساده و پیوسته در رابطه با موارد آشنا و مورد علاقه خود ، صحبت نماید.

سطح B2:
در این سطح متقاضی می تواند نکات اصلی متون دشوار در مورد مطالب مشخص را درک نماید و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را پیگیری نماید. به عنوان مثال می تواند در یک کلاس درس به زبان آلمانی شرکت کند و متوجه گفت و گو ها شود. همچنین متقاضی توانایی آن را خواهد داشت تا بدون آمادگی قبلی، روان و پیوسته صحبت نماید . به گونه ای که یک گفتگوی عادی با فردی که زبان مادریش است، بدون هیچ مسئله ای برای هر دو طرف به راحتی امکان پذیر باشد.

 • سطوح پیشرفته شامل C1 و C2 می باشد.

 سطح C1:
در این سطح متقاضی می تواند متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالا را درک نموده و مواردی را که به اختصار مورد اشاره واقع شده اند را درک نماید. همچنین داوطلب می تواند بدون هیچ گونه آمادگی ، روان صحبت نماید بدون اینکه در جستجوی معنی لغتی بگردد.

 سطح C2:
در این سطح از دوره زبان آلمانی متقاضی آنچه را می خواند یا می شنود بدون هیچگونه مشکلی متوجه می شود. همچنین می تواند اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع مختلف را جمع بندی کرده و در این مورد دلایل یا توضیحات مربوطه را پیوسته بیان نماید.

هر یک از این سطوح به زیر سطح های ریز تری هم تبدیل می شوند. مثلا (A.1.1 و A.1.2  و  A.2.1 و A.2.2 و…)

موسسه زبان های خارجه Alpida با سالها تجربه و کسب سوابق درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی و دوره های مکالمه به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیلکرده از کشورهای آلمان ، اتریش و همچنین آماده سازی زبان آموزان برای آزمون های سفارت و گوته از مبتدی (A1) تا پیشرفته ( C2 )، توانسته است اعتماد زبان آموزان خود را جلب کرده و در صدر موسسات برتر در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی قرار گیرد.

تدریس خصوصی زبان آلمانی مناسب چه کسانی است؟

 • می خواهند در کوتاهترین زمان بیشترین مطالب را یاد بگیرند.
 • شاغلینی که نمی توانند در دوره های مختلف زبان آلمانی شرکت کنند.
 • افرادی که مجبورند در مدت کوتاهی زبان آلمانی رابیاموزند.
 • افرادی که تمرکز خود را برای شرکت در آزمون های خاصی، مثل Goethe گذاشته اند.
 •  هدفشان صرفا بهبود سطح مکالمه ی خود است.
 • یا در زمینه ی تخصصی کاری خود نیاز به آموزش تخصصی زبان آلمانی دارند.
آموزش زبان آلمانی

آموزش خصوصی زبان آلمانی می تواند با توجه به تمرکز بالای استاد بر 4 مهارت اصلی ، در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را برای زبان آموز مهیا سازد و ایشان بتواند پیشرفت خود را هرچه بیشتر احساس کند.

دوره های تدریس خصوصی زبان آلمانی آلپیدا چگونه است؟

آموزش زبان آلمانی به صورت خصوصی در محل شما و یا در بستر اینترنت به صورت آنلاین به کمک استاد خصوصی آلمانی برگزار میشود.

موسسه آموزش خصوصی آلپیدا انعطاف پذیری زیادی را در زمان، مکان و شیوه تدریس ارائه می دهد و شما عزیزان با توجه به شرایط خود می‌توانید اقدام فرمایید.

می توانید آلمانی را با استفاده از یک برنامه در محیط کار خود یا در سفر و … تمرین کنید یا در کلاس آنلاین زبان آلمانی در هر جایی که باشید شرکت نمایید.

دوره های خصوصی آلپیدا می تواند هر آنچه شما نیاز دارید را فراهم کند تا بتوانید هر چه سریع تر به هدف خود برسید.

در دوره های آنلاین پس از ثبت نام، برای شروع دوره با استاد خود ارتباط می گیرید و در پلتفرم هایی مانند اسکایپ، زوم، گوگل میت و سایر پلتفرم هایی که امکان برگزاری کلاس آنلاین را دارند، در کلاس های خود شرکت می کنید و می توانید با صرف زمان کمتر به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسید.

تدریس خصوصی آلمانی توسط استاد خصوصی زبان آلمانی به شما کمک می کند تا بدون صرف زمان و هزینه برای رفت و آمد تنها به کمک استاد انلاین زبان آلمانی در کلاس خصوصی آنلاین زبان آلمانی بهترین نتیجه را در کمترین زمان بگیرید. همچنین در کلاس تدریس خصوصی آلمانی، برجسته‌ترین اساتید این زبان تمام نکات و تجربیات خود را به شما منتقل خواهند کرد تا درنهایت به سطح دلخواه خود برسید.

آموزش آنلاین مکالمه زبان آلمانی نیز برای آن دست از عزیزانی که قصد مهاجرت به کشورهای آلمانی زبان دارند و میخواهند بتوانند به صورت روان و با رعایت اصول صحبت کنند میتوانند از آموزش و تدریس در کلاس مکالمه آنلاین زبان آلمانی توسط اساتید مجرب بهره‌مند گردند.

موسسه زبان های خارجه Alpida می تواند کلاس خصوصی زبان آلمانی شما را در منزل و حتی محل کار شما برگزار کند.

 

 

چند نکته قابل توجه :

لهجه و گویش های متفاوت در زبان آلمانی وجود دارد و جالب است که بدانید خود آلمانی زبان ها هم برخی از این گویش ها را نمی توانند متوجه شوند.

باید بدانید زبان آلمانی گویش شده در کشور آلمان با زبان آلمانی گویش شده در کشور اتریش و یا دیگر کشورهای آلمانی زبان، کمی فرق دارد و این تفاوت می تواند برای شما دردسر ساز باشد.

این موضوع تا آنجا اهمیت دارد که زبان آموزان که به مدارک بالایی از آموزش زبان آلمانی دست می یابند، باز هم نمی توانند بسیاری از لغات آلمانی را متوجه شوند و این بدان جهت است که فرد صحبت کننده گویش متفاوتی نسبت به آن زبان آموز دارد.

حتی با توجه به اینکه در دانشگاه های آلمانی زبان، اساتید تلاش می کنند با زبان رسمی صحبت کنند ولی به جهت داشتن لهجه خاص برخی لغات و مفاهیم را نمی توانند صحیح انتقال بدهند.

آموزشگاه زبان های خارجه Alpida به شما عزیزان توصیه میکند برای یادگیری زبان آلمانی با موسسات معتبر شروع به کار کنید تا بتوانید از بروز این مشکلات در آینده جلوگیری کنید و زبان آلمانی را با گویش مورد نیاز خود یاد بگیرید. هم چنین در این مسیر یادگیری، می توانید از آموزش خصوصی زبان آلپیدا هم بهره مند شوید.

آموزش آنلاین آلمانی و کلاس خصوصی آنلاین زبان آلمانی

در آموزشگاه زبان آلپیدا شما عزیزان که علاقمند به فراگیری این زبان پرکاربرد هستید، میتوانید در کلاس آنلاین زبان آلمانی نیز شرکت نمایید. این کلاس‌ها به صورت کاملا آنلاین با استفاده از برجسته ترین اساتید آلمانی در سطح کشور برگزار شده و شما می‌توانید تنها با چند کلیک در این کلاس‌ها ثبت نام و شرکت نمایید.

استاد آنلاین زبان آلمانی در این کلاس ها تمام نکات و موارد مهم مرتبط با فراگیری این زبان را در اختیار شما خواهد گذاشت تا بتوانید در حداقل زمان ممکن آن را بیاموزید و به اهداف خود از یادگیری آن دست یابید. بسیار مهم است که در نظر داشته باشید شما علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه خروجی بسیار عالی نیز از آموزش آنلاین زبان آلمانی بدست خواهید آورد. همچنین استاد انلاین زبان آلمانی بر روی نقاط ضعف و قوت شما تمرکز خواهد کرد تا بتوانید نقاط ضعف خود را برطرف و نقاط قوت خود را تقویت نمایید.

آموزش آنلاین مکالمه زبان آلمانی موضوع دیگری است که بسیاری از افراد با آن درگیر بوده و نیاز دارند که در این حوزه مهارت های خود را بهبود ببخشند. با توجه به اینکه تلفظ بسیاری از کلمات آلمانی برای بسیاری از افراد سخت و دشوار است این موضوع اهمیت بیشتری نیز پیدا کرده است.

آموزش آنلاین زبان آلمانی به شما این امکان را می‌دهد که در هر نقطه از جهان که باشید بدون مشکل به برجسته‌ترین اساتید آموزش زبان دسترسی داشته و بتوانید از دانش آنها برای تقویت سطح زبان خود بهره‌مند شوید.

به دلیل برخی پیچیدگی‌ها و نکات مهم در تدریس زبان آلمانی آنلاین بهتر است تا برای جلوگیری از اتلاف هزینه و زمان خودتان کلاس آنلاین زبان آلمانی را با موسسه آلپیدا تجربه نمایید. در این کلاس‌ها همانند کلاس‌های حضوری و بهتر از آن تمامی مطالب به شما عزیزان ارائه شده و می‌توانید در کمترین زمان بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید.

همانطور که عنوان شد، تدریس زبان آلمانی آنلاین در موسسه آلپیدا صورت پذیرفته و شما عزیزان برای دریافت پاسخ سوالات خود درباره آموزش آنلاین آلمانی و همچنین نحوه آشنایی با اساتید برگزار کننده این دست از کلاس‌ها می‌توانید با ما در ارتباط باشید. 

جهت شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلپیدا و آغاز یادگیری به شیوه برترین اساتید سطح تهران، هم اکنون با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره رایگان و تعیین سطح از طریق تلفن های زیر با ما در تماس باشید.

زنبیل خرید